2017 m. balandžio 4 d., antradienis

Lint Roller FlintPo pirmos nuotraukos su Flint paskelbimo, pasipylė be galo daug žinučių su klausimais 'Kas tas Flint?', kam skirtas? kaip naudoti? ir aplamai, kas čia per žvėris. Tai madingas aksesuaras, mano brangieji, o jeigu tiksliau, tai pūkų surinkėjas.

Mano nuomonė:

Atrodo, kas čia galėtų būti įdomaus ar išskirtinio? Tiesiog pūkų surinkėjas, bet garbės žodžio, tokio kaip Flint nesinori paleisti iš rankų. Duodu 10 balų tik už dizainą, nes tiek pati mintis, tiek spalvos, tiek patogumas naudoti, viskas tobula. Dar noriu pridurti, kad tokį pūkų surinkėją patogu nešioti su savimi rankinėje. Aš turiu savo pirmąjį Flint jau gerą mėnesį, naudoju dažnai, bet jis dar nepasibaigė. Tikiu, kad galima nuspirkit papildymą (pilnius lapus ir naudoti Flint toliau). Man, kaip Baltojo Škotų Terjero savininkei, tai labai svarbu, nes balti plaukai yra visur. Faina, kai buvau blondinė, buvo galima apsimesti, kad mano. Juokauju, aš pastoviai valau drabužius, tačiau taip yra, nuo tų plaukų nepabėgsi, todėl geriausias draugas einant į susitikus - pūkų surinkėjas. Na ir dažniausiai vengdavau nešioti juodos spalvos drabužius, nes ant jų plaukai ir šuns kailis matosi geriausiai. Vienu žodžiu, jeigu pamatysite Flint, duokite man žinoti, nes kur nusipirkti šį stebuklą, dar nežinau, manau greitai jie atsiras Douglas parduotuvėse, o kol kas žiūrime į mano nuotraukas ir mintyse renkamės savo Flint atspalvį. Gal tai bus žalias? o gal ryškiai rožinis?


PS. vat ką reiškia spauda, paskutinė informacija: Parodoje Pelenė  Lint Roller Flint bus galima rasti  InHair stende, todėl labai kviečiu užsukti.

PR sample

SHARE:

Komentarų nėra

Rašyti komentarą

Blogger Template Created by pipdig