2017 m. gegužės 27 d., šeštadienis

Philip Martin's Apsauginis kremas nuo UV spindulių ir kremas po deginimosi

Sveiki, mano brangieji, šilti linkėjimai iš Turkijos. Čia taip šilta ir smagu, net nesinori galvoti apie tai, kad jau greitai teks važiuoti namo. Kol kas aš stengiuosi pailsėti, atsipalaiduoti ir mėgautis saule. mes visi puikiai žinome, kad būti tiesiog saulėje negalima, reikia nepamiršti apie apsaugines priemones nuo kenksmingų saulės spindulių. Šiandien jūsų dėmesiui italų kosmetikos gamintojo Philip Martin's Apsauginis kūno kremas nuo UV spindulių ir kremas po deginimosi.


Philip Martin's organinės plaukų ir kūno priežiūros priemonės, kurioms naudojant naujausius mokslinius atradimus, todėl priemonių sudėtyje nėra sveikatai kenksmingų ingredientų. Philip Martin‘s filosofijos esmė – stengtis išlaikyti tyrumą, kuriant natūralias, sveikatai nekenksmingas priemones plaukams, veidui, kūnui. Gaminant natūralius organiškus produktus, naudojamasi naujausiais moksliniais atradimais. 
Šis nuo UV spindulių saugantis kūno kremas yra skirtas vidutiniškai tamsią odą arba norintiems tik minimaliai apsaugoti odą nuo saulės spindulių. Po saulės vonių rekomenduojama naudoti ir kremą po deginimosi, jis puikiai maitina ir ramina kūno odą.
Plačiau: čia ir čia
Mano nuomonė:

Vasara, atostogos ir šilti kraštai, atskridus čia, labai dažnai užmirštame apie tai, kad saulė gali padaryti žalos jūsų odai. Būtent todėl labai rekomenduoju pasirūpinti įdegiui skirtomis priemonėmis iš anksto. Kaip jas teisingai pasirinkti? Dažnai perkame įprastus SPF 20 arba SPF 15, vaikams SPF 50. Tik maža dalis pirkėjų žino, ką reiškia šitie stebuklingi skaičiai, kaip apskaičiuoti deginimosi laiką ir kaip turėti gražų įdegį.
Apsaugos priemonę reikia tepti prieš  15-20 min einant degintis. Ar dažnai taip darome? Noriu prisipažinti, iki šių atostogų niekada taip nedariau. Bet protas ir geros mintys ateina su laiku ir amžiumi. Jeigu anksčiau viskas atrodė 'ir taip gerai', dabar apie sveikatą ir sveiką gyvenimo būdą susimąstau žymiai dažniau.
Bet grįžtame prie SPF, skaičiai parodo kiek laiko galime būti saulėje. Tą laiką visai nesunku apskaičiuoti patiems, reikia tik teisingai įvertinti savo odos tipą ir minimalią paraudimo dozę, t.y. per kiek laiko atsiranda negrįžtamas odos paraudimas. Aš skaičiuoju savo, mano oda gana tamsi, todėl negrįžtamai oda parausta per 20 minučių. Mano išrinktas apsauginis kūno kremas Philip Martin's SPF 20, todėl aš galėsiu drąsiai džiaugtis saule 400 min.
Nereikia užmiršti ir apie priemones po įdegio, jos puikiai ramina, drėkina ir atpalaiduoja kūno odą, plius suteikia švelnumo ir prailgina įdegio gyvavimo laiką.
Šnekant apie Philip Martin's noriu pasakyti, kad priemonės labai veiksmingos, jos turi labai malonų aromatą, neriebią konsistenciją ir puikiai tinka net labai sausai ir jautriai odai. Man labiausiai patiko kremas po deginimosi, nes po jo naudojimo oda tampa bronzinės spalvos, įdegis išryškėja akimirksniu. Taip pat, priemonės gali pasigirti gražiu itališku dizainu ir sudėtimis be 'blogiukų'. Philip Martin's kosmetikai gaminti naudojamos tik organinės žaliavos. Manau už kokybę verta sumokėti brangiau.
Pabaigai noriu priminti, kad parduotuvė https://www.mini-maxi.lt siūlo savo pirkėjams pasinaudoti revoliucine nauda ir ypatingai mažomis kainomis. Patikėkite, kainos iš tiesų nuostabios, vietoje 28,40 EUR  už Philip Martin's Apsauginis  kremą nuo UV spindulių su narystės kortele mokėsite tik 18,50 EUR, aš manau būtent tai ir yra akivaizdi nauda. . Prisijungti prie https://www.mini-maxi.lt pirkėjų klubo labai paprasta, parduotuvė siūlo išbandyti narystę nemokamai (aprašymas kaip tai padaryti yra čia). Revoliucinės kainos su naryste galioja 30 dienų, įprasta narystės kaina -12,90 EUR. 
Apibendrinant noriu pasakyti, kad vasarą geriau taupyti atostogoms, o ne švaistyti pinigus perkant plaukų ir veido priežiūros priemones brangiau. Aišku,  10 EUR per daug mažai svajonių atostogoms, tačiau tai tik pradžia. Labai rekomenduoju https://www.mini-maxi.lt , tokių gerų kainų jau seniai niekur nesu mačiusi.

PR sampleSHARE:

Komentarų nėra

Rašyti komentarą

Blogger Template Created by pipdig