2017 m. gegužės 25 d., ketvirtadienis

MAC Viva Glam Taraiji P. Henson


Atostogos yra nepasakomai gerai, tačiau aš vistiek randu laiko prisėsti prie blogo rašymo ir prisidėti prie nuotraukų. Šiandien teko atsikelti 6 ryto tam, kad padaryti naujo maudymuko nuotraukas. Taip anksti nėra saulės, galima drąsiai fotografuoti be filtrų, na o svarbiausiai, nėra žmonių aplinkui. Esmė ne tame, kad man gėda, esmė tame, kad norisi gražaus fono. Vienu žodžiu, šiandien vakare jūsų dar laukia vienas įrašas apie madą, o dabar jūsų dėmesiui MAC Viva Glam Taraiji P. Henson lūpų dažai iš limituotos kolekcijos.
Viva Glam Lipstick

Lūpų dažai

Taraji P. Henson lūpų dažai Viva Glam Lipstick. Jos matinė ryškiai violetinė su mūsų ikoniškų lūpų dažų M∙A∙C Lipstick formulės perlamutriniu atspalviu. Spinduliuokite pasitikėjimą ir stilių. Naudokite vieną arba prieš lūpų blizgesį (Viva Glam Taraji P. Henson). Nuo 1994 m. visi už lūpų dažų ir lūpų blizgesio M·A·C Viva Glam Lipstick. pardavimą gauti pinigai buvo skirti padėti ŽIV / AIDS sergančioms moterims, vyrams ir vaikams bei su šiomis ligomis susijusiems asmenims. Riboto leidimo pakuotė su Taraji parašu.


Mano nuomonė:

Šios lūpų dažus nusipirkau pati, kai tik pamačiau nuolaidą Douglas parduotuvėje, gavosi labai pigiai (apie 12 EUR), todėl nenusipirkti buvo tiesiog neįmanoma. Nuolaida stebuklingai dingo, kaina liko tokia pati, todėl aš iki šiol be galo džiaugiuosi savo pirkiniu. 
Aš turiu labai daug MAC lūpų dažų, jeigu tai ne limituoto leidimo kolekcija, juos atskirti labai sunku. Reikia pakelti, atidaryti arba ieškoti norimo atspalvio pagal pavadinimą. Vienu žodžiu, nepatogu. Kitas reikalas - limituoto leidimo kolekcijos, įpakavimai išskirtiniai, ryškūs, kitokie, tokius sumaišyti neįmanoma. Būtent todėl ir nusprendžiau pirkti pati tik išskirtinio įpakavimo lūpų dažus. Ryškiai rožinis įpakavimas pakerėjo iš pirko žvilgsnio, tobulas, tiesiog tobulas. Spalva - satininė, pusiau matinė, ryški fuksija. Nors įpakavime galima įžiūrėti labai smulkų šimerį, realybėje ant lūpų jo nesimato (o gal aš tiesiog nematau). Noriu pasakyti, kad lūpdažis nesausina lūpų, o išsilaiko apie 5 valandas. Labai rekomenduoju nusipirkti, juolab, kad visi gauti pinigai bus skirti padėti ŽIV / AIDS sergančioms moterims, vyrams ir vaikams. 

SHARE:

Komentarų nėra

Rašyti komentarą

Blogger Template Created by pipdig