2017 m. gegužės 25 d., ketvirtadienis

More accessories please...


Kaip pagyvinti net nuobodžiausią įvaizdį? Kaip suteikti tavo drabužių derinukui naujo šarmo? Kaip pritraukti dėmesį? Teisingai supratote, šiandien šnekame apie aksesuarus. Šį sezoną madingi labai įvairūs aksesuarai, nuo batelių su kaspinais ir rašteliais iki įdomių raktų pakabukų, kuriuos rekomenduojama segti ant rankinės.

Pirmas mano padarytas koliažas visiškai juodai-baltas. Mano tikslas, parodyti, kad juodai-baltos spalvos gali gražiai ir įdomiai atrodyti. 
Negalėjau nepaminėti šio sezono top'o - korseto. Nors korsetas tokio pat senumo, kaip ir mūsų civilizacija, šį sezoną jis privalo būti tavo drabužinėje. Aš RESERVED parduotuvėje išsirinkau marškinius su korsetu. Tai ne tik patogu, bet ir universalu.
Kiekvieną sezoną rankinės dydis vis mažėja, keičiasi rankinių formą ir spalvos, tačiau juoda, maža rankinė privalo BŪTI jūsų 'must have' sąraše. Labai rekomenduoju priderinti prie rankinės kitus madingus aksesuarus - tokius kaip raktų pakabukus. Arba tiesiog papuošti rankinę šilkine skara.
Chokeriai, madingi ar jau nebe? Žiūrint į drabužių asortimentą parduotuvėse, jie ne tik madingi, jie dar ir gerai perkami. Jeigu praeitą sezoną chokeris buvo tiesiog juoda kukli juostelė ant kaklo, šį sezoną tai jau įvairių spalvų, tekstūrų ir formų atskiras kaklo papuošalas. Jeigu dar nespėjote nusipirkti, rekomenduoju atkreipti dėmesį į ryškius arba sidabrinius atspalvius.
Aš nemanau, kad vasara įmanoma be saulės akinių. Kokios saulės akinių formos madingos šį sezoną? Didelės, masyvios, spalvotos, išskirtinės, su blizgučiais. Jau darosi baisu? Pilnai sutinku, tokie akiniai nuo saulės patiks tik labai madingoms merginos. Iš savo pusės aš labai rekomenduoju klasikinę, kiek didesnę akinių formą, plius bordo ir rudus atspalvius.

Antrame koliaže noriu aptarti madingiausias avalynės tendencijas. 
Espadrilių sezonas atidarytas, todėl labai rekomenduoju atkreipti dėmesį į išskirtinio dizaino espadriles. Man labai patiko karoliukais išsiuvinėtas modelis. Negaliu nepaminėti ir balerinos tipo batelių su šilkiniais kaspinais. Iš vienos pusės atrodo labai nepraktiška, iš kitos - tokio tipo avalynė prailgina kojas ir suteikia ypatingo žavesio jo savininkei. O kas iš jūsų nesakė vaikystėje, noriu būti balerina? Dabar tai padaryti kaip niekada paprasta.
Vasaros sezonas jau ne už kalnų,būtent todėl į mažų rankinių vietą ateina vasariškos didelės rankinės. Tokioje telpa pusė tavo gyvenimo, nereikės svarstyti ką pasiimti, piniginę ar kosmetinę. Galima pasiimti absoliučiai viską, plius mažą rankinuką vakarui.
Auksinė spalva vasarai? Kodėl gi ne, mano rekomendacija - rankinės papuošimą derinti prie batų atspalvio, o ranka puošti karoliukais ir tokios pats auksinės spalvos detalėmis.

Aš tikiuosi, kad šalčiai nesugrįš, todėl vasarai galima ruoštis pilnu pajėgumu.SHARE:

Komentarų nėra

Rašyti komentarą

Blogger Template Created by pipdig