2017 m. gegužės 12 d., penktadienis

Philip Martin's Deep Skin Precious Women hialurono rūgštis ir vitaminas C prieš odos senėjimąPagaliau vėl grįžtame prie išbandytos kosmetikos apžvalgų, jūsų dėmesiui italų kompanijos Philip Martin's Deep Skin Precious Women serumas, kurio sudėtyje hialurono rūgštis ir vitaminas C. Taip pat savo blogo įraše papasakosiu kaip pirkti kosmetikos ir plaukų priežiūros priemones žymiai pigiau (tokių mažų kainų nesiūlė niekas). Aš manau, dabar ši tema labai aktuali ir kiekvienas nori geros kokybės priemonių, tačiau nenori permokėti. Teisingai? Aš irgi nenoriu, todėl vis ieškau įvairiausių būdų sutaupyti.

Philip Martin's organinės plaukų ir kūno priežiūros priemonės, kurioms naudojant naujausius mokslinius atradimus, todėl priemonių sudėtyje nėra sveikatai kenksmingų ingredientų. Philip Martin‘s filosofijos esmė – stengtis išlaikyti tyrumą, kuriant natūralias, sveikatai nekenksmingas priemones plaukams, veidui, kūnui. Gaminant natūralius organiškus produktus, naudojamasi naujausiais moksliniais atradimais.
Šio serumo sudėtyje esanti hialurono rūgštis ir vitaminas C stabdo odos senėjimą, drėkina, maitina odą. Naudojant šį serumą oda atrodo sveikesnė, jaunesnė, lygesnė.

Plačiau: https://www.mini-maxi.lt/lMano nuomonė:

Šiandien mano pasakojimas apie du skirtingus dalykus: pirmas - kaip pirkti plaukų, veido ir kūno priežiūros priemones pigiau, antras - pirmas įspūdis naudojant Philip Martin's Deep Skin Precious Women serumą.

Pradėsime nuo pačios https://www.mini-maxi.lt internetinės parduotuvės, dauguma iš mūsų jau seniai perkame kosmetikos priemones intrenetu neišeidami iš namu. Taip taupamas laikas, nes kurjeris pristato užsakymą tiesiai į namus, todėl niekur eiti, skubėti ir važiuoti nereikia. Noriu priminti, kad pristatymą galima užsakyti tiek į namus, tiek į ofisą, tiek norimu adresu pas tėvus (kartais, kai labai daug renginių, aš taip darau), kitas variantas - paštomatai (irgi labai patogu važiuojant į darbą, užsukti į parduotuvę, o tuo pačiu pasiimti iš paštomato savo užsakymą). Kodėl gi aš pradėjau pasakoti apie mažas kainas? Parduotuvė https://www.mini-maxi.lt siūlo savo pirkėjams pasinaudoti revoliucine nauda ir ypatingai mažomis kainomis. Patikėkite, kainos iš tiesų nuostabios, nuolaidos didesnės negu 30%. Dažniausiai tokios kainos siūlomos tik profesionalams, tačiau ar mes visi perkame urmu? Ar mums apsimoka pirkti už kažkokią sumą tam, kad gautume nuolaidą? Tikrai ne. Prisijungti prie https://www.mini-maxi.lt pirkėjų klubo labai paprasta, parduotuvė siūlo išbandyti narystę nemokamai (aprašymas kaip tai padaryti yra čia). Revoliucinės kainos su naryste galioja 30 dienų, įprasta narystės kaina -12,90 EUR.
Peržiūrėjus parduotuvės asortimentą ir įvertinus naudą, galiu pasakyti, tikrai apsimoka. Išbandyti dabar nekainuoja nieko, o ateičiai jeigu perkate daugiau, bus verta narystę pratęsti. 

Grįžtant prie veido serumo su  hialurono rūgštimi ir vitaminu C noriu pasakyti, kad italų gamintojai kelia pasitikėjimą. Pradėjus ieškoti informacijos apie gamintoją supratau, kad serumo sudėtis be 'blogiukų' (be SLS, parabenų ir t.t.), kosmetikos gamybai naudojamos organinės žaliavos, kas yra super svarbu. Internete aš radau labai mažai informacijos apie Philip Martin's veido ir kūno priežiūros priemones, didžiausias dėmesys - plaukams. Ne, plaukų priemonių testavimui aš nepasiėmiau, aš noriu kovoti su odos senėjimu ir raukšlėmis. Philip Martin's veido serumo buteliukas atrodo prabangiai, stiklinis, kokybiškas, su patogia pipete. Didelis pliusas - neriebi ir lengva serumo konsistencija, kuri susigeria į veido odą akimirksniu. Serumo kvapas labai neutralus, spalva - permatoma. Aš labai mėgstu veido priežiūros priemones su hialurono rūgštimi, nes būtent hialurono rūgštis padeda palaikyti žmogaus organizme reikiamą odos drėgmės pusiausvyrą. Šį savybė padeda išlaikyti mūsų veido odą elastingą ir jauną. Galime drąsiai teigti, hialurono rūgštis, tai grožio eliksyras jūsų odai. Šnekant apie vitamino C naudą, noriu pabrėžti, kad jis puikiai balina, drėkina ir ramina, taip pat suteikia odai švytėjimo ir suvienodina odos atspalvį. Vitaminas C stimuliuoja kolageno gamybą, o kolagenas išlaiko odą elastingą, iš kitos pusės - hialurono rūgštis maitina kolageną. Matote, koks uždaras ratas? Pabaigai noriu kelis žodžius pasakyti apie serumo poveikį, jis tikrai nuostabus: puikiai drėkina, maitina, tačiau neriebina, nekemša porų, lengvos konsistencijos (kas svarbu vasaros sezonu). Veidas po kelių naudojimu tapo tiesiog šilkinis, tai buvo tikrai ne paskutinė pažintis su Philip Martin's kosmetika. Noriu priminti, kad su https://www.mini-maxi.lt pirkėjų klubo kortele serumo kaina vietoje 34,50 EUR, vos 22,50 EUR.

PR sampleSHARE:

Komentarų nėra

Rašyti komentarą

Blogger Template Created by pipdig