2017 m. gegužės 8 d., pirmadienis

Savaitės anonsas ir naujienosPirmadienis buvo darbingas, padaryti be galo daug gražių nuotraukų, kurios greitai pasirodys bloge. Šiandien nuo pat ryto vis blaškausi tarp fotografaivmo, blogo rašymo, planavimo ir kelionių pasiūlymų. Vis planuoju dar vieną kelionę rudenį, tačiau nežinau, ar pirkti dabar iš anksto, ar laukti paskutinės minutės ir bandyti skristi ten, kur gausis. Mano norima kryptys - Graikija ir Italija, kainos dar didelės (kaip rudens sezonui), todėl tikriausiai lauksiu geresnio momento. Kita gera naujiena - iki atostogų pradžios liko vos kelios savaitės, todėl bloge pasakosiu apie maudymukus ir vasaros drabužius. 


Aptarsime BeYu šešėlius, kurie labai patiko savo spalvų gama ir įpakavimu

Išbandysime skystus Master Strobing Liquid higlighetrius


Lūpų dažų fiesta tęsiasi, jūsų dėmesiui matiniai Urban Decay


Jau net nežinau kaip rašyti, ar ketvirtadienio, ar penktadienio... Beauty talk rubrika


Clinique naujienos jau įvertintos, tamsesnis atspalvis patinka žymiai labiau, jau rytoj daugiau nuotraukų paskelbsiu bloge


Naujienos:

Naujienų nebuvo daug, aš jau pastebėjau, kad mano kosmetikos turtas po truputi mažėja, tai nepasakomai gerai. Sutvarkiau visas atsargas, todėl laukite giveaway konkursų, pririnkau labai daug kosmetikos priemonių.


GlamGlow gauti testavimui vienas malonumas, aš naudoju šias nuostabias kaukes, todėl apsidžiaugiau


MAC skaistalus pirkau pati


Gavau labai gražų Dior pakvietimą, tai jau rytoj, daugiau naujienų bus mano Instagram Story


Dior lūpų šveitiklis, labai noriu išbandyti, bet nuotraukos dar nepadarytos...Ech, tos nuotraukosPagaliau pasiėmiau savo Origin's A perfect World veido ir paakių kremus, nieko pasakyti tol kas negaliu, noriu pabaigti kelis turimus veido kremus.


Tokia planuojama mano savaitė, renginių bus daug, todėl vargu, ar spėsiu viską padaryti...

Ačiū, kad skaitote,

Gero pirmadienio,

SHARE:

Komentarų nėra

Rašyti komentarą

Blogger Template Created by pipdig