2017 m. birželio 25 d., sekmadienis

Shoppingas Suwalki PlazaTikriausiai jau matėte mano Instagram Stoy paskyroje, kad penktadienį važiavome pasižmonėti į Lenkiją, į artimiausią didesnį miestelį Suwalki. Nebuvau čia gerus du metus, nes vis nepasitaikydavo proga. Važiuoti iš Vilniaus gana ilgai, didelių pirkinių neplanavau, todėl gavosi taip, kad čia pagaliau grįžau po tiek laiko. Žinau, kad mano dviejų metų senumo įrašas apie pirkinius iki šiol labai populiarus, todėl nusprendžiau vėl padaryti kaip įmanoma daugiau nuotraukų ir parodyti ką nusipirkau. Dažniausiai nenorėjau važiuoti vien dėl to, kad kelias per daug ilgas, plius tų sunkviežimių tiek daug, kad užtrunka dar ilgiau. Mano vyras surado nerealų kelią, kur mes nematėme nei vieno sunkvežimio, kelio danga puiki, o vaizdai gražūs....
Noriu priminti du dalykus, Suwalki labai mažai miestelis, todėl didelių brendinių parduotuvių čia nėra. Tačiau mano mėgstamas Suwalki Plaza manęs niekada nevylia, čia labai daug įvairių parduotuvių: hebe (mūsų Drogas tipo), Douglas (kur yra net The Balm kosmetika), New Yorker, F4 (sportinių drabužių parduotuvė), Reserved, H&M, Big Star, Rossmann ir daug kitų.

Pradžioje bendros parduotuvių nuotraukos...Prasidėjo išpardavimai, negaliu pasakyti, kad drabužių kainos labai jau kitokios. Kainos tikrai panašios į Lietuvos, gal kiek pigiau dėl kurso skirtumo, tačiau vienintelis dalykas kurį pastebėjau, asortimentas kiek kitoks, didesnis ir platesnis. Būtent čia galima rasti tai, ko Lietuvos parduotuvėse seniausiai nėra.Čia vyras pirko kelis marškinius, gera kokybė ir maža kaina, o aš dariau savo nuotraukas... ;-) nebūčiau aš


Labai gaila, kad Lietuvoje labai labai mažas Ziaja kosmetikos asortimentas. Man teko bandyti daug kūno priežiūros priemonių, tikrai vertos savo kainos, ypač patiko apelsinų liniją nuo celiulito. Čia Ziaja kosmetikos pilna visur, na o PC net maža atskira parduotuvė.
Mano mėgstama hebe, noriu priminti, kad fotografuoti negalima, todėl aš labai stengiausi, kad manęs neišvarytų. 
Hebe, tai mūsų Drogas tipo parduotuvė, labai rekomenduoju užpildyti anketą ir gauti nuolaidų kortelę, taip galėsite pasinaudoti akcijomis, kurios galioja tik su kortele.


Aš nenoriu komentuoti kainų, logiška, kad pigiau, logiška, kad asortimentas žymiai didesnis. Aš manau kiekvienas atras ir pamatys tai, ką nori pamatyti. Man buvo labai įdomios priemones nuo celiulito, būtent Lenkijoje jų pasirinkimas ypač didelis, plius radau L'oreal plaukų dažus norimo atspalvio, kurio Lietuvos rinkoje kažkodėl nėra. Bet apie tai pašnekėsime vėliau...Lenkijoje labai daug vietinės kosmetikos, aš nežinau, ar ją verta pirkti, bet parodyti norėjau. Misslyn labai panaši į The Balm, tik kokybė ne tokia gera.


Aš turiu labai daug Revlon kosmetikos priemonių, tikrai gera ir verta dėmesio, tik rekomenduoju pirkti per akcijas, o akcijų ieškoti rekomenduoju čia https://www.hebe.pl Nors ir lenkiškai, bet suprasti galima. 


Sportinių drabužių pigiau surasti nepavyko, kainos tikrai ne mažos. Žinau, kad Bialystok yra sportinių drabužių Outlet'as. Kaip Suwalki nežinau, jeigu žinote, palikite komentarą....Rosssmann - tai vaistinės tipo parduotuvė, čia labai daug pigios kosmetikos. Kartais reikia pagalvoti, kur kokios akcijos ir ką kur geriau pirkti, arba Hebe arba Rossmann. palieku nuorodą į akcijas http://www.rossmann.pl/promocje
Man labai dažnai būna, kad padarai nuotraukas, grįžti namo, pradėti tvarkyti ir pamatai... bam, kodėl aš nenusipirkau to stebuklo? Taip buvo ir su aliejais, rankos nuotraukas padarė, bet Monoi de Thaiti aliejus taip ir liko parduotuvėje...Nors L'oreal ir Maybelline kainos yra beveik identiškos, skirtumas vis gi yra. Ar kada nors matėte tokią True Match L'oreal pudrą? Ar True Match maskuoklį?


Aš labai rekomenduoju užeiti į Rossmann vien dėl didelio masito sportininkams, veganams pasirinkimo. Plius čia labai daug įvairių maisto papildų ir arbatų. 

Pirkiniai:


Kelios priemonės nuo celiulito - Perfecta (naktinis serumas) ir Nivelazione Hot therapy kremas. Aš jau išbandžiau abi priemones, rezultato komentuoti negaliu, tačiau Perfecta kol kas  patinka labiau, jo konsistencija nėra riebi, susigeria akimirksniu, maloniai šildo.

Perfecta savaimio įdegio priemonė, anksčiau naudojau Dove, noriu išbandyti kažką naujo ir įdomesnio. 

Biovax Lenkijoje kainuoja labai pigiai, todėl nusipirkau naujiną - aliejinės konsistencijos plaukų kremą, būtinai aprašysiu bloge.

Aussie sausas šampūnas kainavo pigiau, nei batiste, vos 13 zl, puiki proga susipažinti su naujiena.


Sally Hansen Cuticle Remover ieškojau LT labai seniai, stabdė tik kaina, čia per akciją sumokėjau 15 zl. tikrai apsimoka pirkti.


Pagaliau suradau L'oreal Excellence plaukų dažus 9.1 atspalvio. Niekaip nesuprantu, kodėl šios spalvos nėra Lietuvos rinkoje? Pati pirkau šį atspalvį Rusijoje, labai patiko rezultatas, todėl ieškojau, ieškojau ir pagaliau radau. Pirkau kelis pakelius, nes kaina irgi buvo juokinga, vos 23 zl.


Pabaigai maisto papildai. Tikrai negaliu kol kas nieko komentuoti, nes nežinau nei poveikio, nei rezultato. Galiu pasakyti tiek, kad pirkau arbatas Super Slim pastoviai, aišku, jokio ten super slim efekto nėra, bet organizmą pravalo gerai, kas irgi didelis pliusas. Šį kartą pamačiau labai daug naujienų Detox Max - tai organizmo valymas per savaitę, kaina 15 zl., kursas nuo celiulito kainuoja apie 19 zl, Get Slim didelis įpakavimas - 30 zl. Puikiai žinau, kad be sporto ir sveiko maitinimo nieko nebus, negalima tortą užgerti arbata Super Slim ir laukti rezultato. Bet iš kitos purės, išbandyti įdomu, todėl manau bloge po kelių mėnesių papasakosiu apie rezultatą.

Ką aš noriu pasakyti apibendrinant, tik tiek, kad nuvažiuoti tikrai verta, pamatysite nematytas kosmetikos priemones ir turėsite proga kai ką nusipirkti pigiau.

SHARE:

4 komentarai

 1. Oh. Dabar vien dėl tų mažiukų hask aliejukų plaukams noriu ten

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Sakau, kiekvienas atras tai, ką nori, tik reikia daugiau nuotraukų ;-) Nesu bandžiusi tų aliejukų, todėl nepirkau, o gal reikėjo?

   Panaikinti
 2. O kai dėl Kalbos? yra bardaveju kalbančių lietuviškai ?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. manau tikrai susitarsite, prieš du metus visi šnekėjo tik lenkiškai, dabar jau dauguma angliškai

   Panaikinti

Blogger Template Created by pipdig