2017 m. birželio 25 d., sekmadienis

Urban Decay MELTDOWN MAKEUP REMOVER DISSOLVING SPRAY


Gero sekmadienio ryto, mano brangieji, aš puikiai išsimiegojau ir pasiruošusi šiandien daug dirbti, juolab, kad vakar padariau blogo tylos dieną. Ne, tai nereiškia, kad nieko neveikiau, nežiūrint į lietų su Sandra važiavome fotografuotis, po to važiavau po parduotuves supirkti reikiamus produktus rubrikai "Gaminkime kartu", na o vakare leidau sau tiesiog pailsėti, juk tai žmoniška. Tiesą, vakar pasiėmiau vasaros UD naujienas, todėl labai noriu pabaigti savo pasakojimą apie veido priežiūros priemones, todėl jūsų dėmesiui MELTDOWN MAKEUP REMOVER DISSOLVING SPRAY, o jeigu tiksliau - purškiamas aliejinės konsistencijos veido valiklis.

Purškiamas makiažo valiklis

Visų tipų odai.

Mielai naudojate mūsų atsparias, ilgai išliekančias makiažo priemones, bet mirtinai įgriso vargti jas nuvalant? Čiupkite Meltdown Makeup Remover Dissolving Spray, skirtą net ir ilgiausiai išliekančioms, vandeniui atsparioms makiažo priemonėms lengvai nuvalyti (taip taip, net ir lūpų dažus Vice Liquid Lipstick bei lūpų pieštukus 24/7 Pencils!). Šis valomasis purškalas ne tik galingas, bet ir švelnus. Komponentai, kurie nedirgina ir maitina, nuvalo ir atgaivina odą. Nelieka nė lašelio makiažo. Priemonė sudrėkina, bet nepalieka jokių riebių pėdsakų.

Purškalas Meltdown Makeup Remover Dissolving Spray lengva dulksna padengia odą ir pradeda veikti vos prie jos prisilietęs. Ilgai išliekančias makiažo priemones galite nuvalyti vienu nubraukimu. Jautrios odos nereikia trinti. Purškalo efektyvumas neabejotinai nustebins: jis lengvai pašalina kiekvieną makiažo priemonę, net ir vandeniui atsparų blakstienų tušą. Ypač veiksmingą formulę sudaro vos trys komponentai, įskaitant kondicionuojamąjį vitaminą E – jokio vandens, jokių užpildų.

Talpa: 100ml

Kaina: 23,95 EUR

Kur pirkti: www.douglas.ltMano nuomonė:

Labai logiška, darant makiažą, visada reikia galvoti apie tai, kaip jį nuvalyti. Jeigu naudojate profesionalios paskirties pudras (UD, MAC ir t.t.), labai rekomenduoju daugiau dėmesio skirti veido valymui, nes blogai ir ne iki galo nuvalyta kosmetika gali tapti užkimštų porų priežastimi. Be jokios abejonės, UD kreminę pudrą All Nighter nuvalyti labai sunku, ypač, jeigu ją užfiksuoti su biria ir ilgai išliekančia kompaktine pudra, valai su pieneliu ir vistiek poros lieka nešvarios. Labai apsidžiaugiau gavus kažką naujo iš UD, tai purškiamas veido valiklis. Skamba įdomiau, aišku, mažiau įdomiai, negu valomasis pieštukas (tik pagalvokit), bet vistiek. Realiai, tai purškiamas aliejus, kuris ištirpina visus makiažo likučius, tinka net labai jautrioms akims nuvalyti (aš purškiu ant vatos disko ir vandeniui atsparus tušas nusivalo be jokių pastangų). Kaip sako gamintojas, veido perplauti nereikia. Po naudojimo nelieka labai riebaus sluoksnio, bet tonizuojantis losjonas tikrai būtinas.
Apibendrinant noriu pasakyti, kad priemonė tikrai įdomi: nereikia vandens pilnam makiažo valymui, nuvalo bet kokią kreminę pudrą ar blakstienų tušą, nedirgina veido ir nesukelia alergijos. Minusas - naudojasi ne itin taupiai. 
Pabaigai mano verdiktas "ar verta",  jeigu naudojate labai gerai maskuojančią kreminę pudrą, PRIVALOMA.

PR sample


SHARE:

Komentarų nėra

Rašyti komentarą

Blogger Template Created by pipdig