2017 m. liepos 19 d., trečiadienis

MAC legenda - "Velvet Teddy"


Prisipažinsiu, prieš ateinant MAC į Lietuvos rinką, nieko absoliučiai nežinojau apie šį brendą, tačiau girdėjau apie Velvet Teddy. Tai vienas iš unikaliausių ir populiariausių nude atspalvių, kuris pasak gamintojo, tinka bet kur ir bet kada. Kelis kartus bandžiau nors įvertinti šią spalvą ant rankos (tai buvo pačioje pradžioje), bet Velvet Teddy lūpų dažai pastoviai buvo išpirkti. Pradėjus pažintį su MAC supratau, reikia investuoti į spalvas, norisi kiek neįprastų ir ryškių atspalvių, tačiau nežiūrint į visą tai, pagaliau legendinio atspalvio lūpų dažai mano rankose.

Mano nuomonė:

Pasakysiu iš karto,  MAC kosmetikos wish list'as pas mane labai ilgas. Parduotuvėje sprendžiau labai ilgai, ar NUDE spalvos Velvet Teddy, ar ryškiai violetinis Heroine. Jeigu Heroine labai savotiškas atspalvis, tik pavadinimas kiek stebina, tai Velvet Teddy nors ir nuobodus Nude, bet klasikinis ir tinka bet kokiai progai.
Noriu aptarti pačią spalvą, tai nėra visiškai šviesus nude, tai šilto spalvos pagrindas rudas atspalvis, kuris savyje turi kiek oranžinio, kiek raudonų plytų atspalvio,  kiek violetunio, tačiau atrodo labai harmoningai ir gražiai. Tiesą sakant, aš tikėjausi kad spalva bus kiek šviesesnė, labiau kavos su pienu nude, bet nuotraukose ant lūpų jis būtent taip ir atrodo, stebuklas? Velvet Teddy iš matinių lūpų dažų serijos, gali paryškinti visus šerpetojimus ir sausas vietas, todėl prieš dažant lūpas labai rekomenduoju šveitiklį. Spalva ant lūpų išsilaiko ilgai, apie 4  valandas (nevalgant). Aš negaliu pasakyti, kad reikalingas pieštukas, tačiau iš kitos pusės su pieštuku lūpų kontūras atrodo tvarkingiau, o spalvą išsilaiko ilgiau. 
Ar verta pirkti legendą? Jeigu esate MAc gerbėja, tada verta, jeigu mėgstate matinius nude spalvos lūpų dažus, tada verta išbandyti. Aš pasakysiu savo nuomonę, tikėjausi daugiau, bet tai nėra išskirtinis Heroine arba Russian Red atspalvis, koks jis bebūtų tobulas, tai nude, kiekvienos dienos makiažui.

Pabaigai internete radau paveiksiuką, kokie kitų gamintojų atspalviai panašūs į MAC "Velvet Teddy"


SHARE:

Komentarų nėra

Rašyti komentarą

Blogger Template Created by pipdig