2017 m. liepos 19 d., trečiadienis

Oriflame „Age Revive“


Sveiki, mano brangieji, aš šiandien labai ilgai galvojau, nuo kokių priemonių pradėti blogo priemonių apžvalgas. Norėjosi nuo mėgstamiausių MAC ir Smashbox, tačiau suvokiau, reikia skirti laiko ir veido priežiūros priemonėms. Visai neseniai gavau testavimui naują Oriflame veido priežiūros liniją, tradiciškai man labiausiai patiko tonizuojantis losjonas ir veido pienelis.

50 metų „Oriflame“ matė įkvėpimą Švedijos gamtoje, kur auga daugelis pasaulyje greitai gebančių atsigauti augalų. Dabar mūsų mokslininkai nustatė keletą efektyviausių augalų žinomų Švedijoje – juose yra didelė antioksidantų, vitaminų ir eterinių aliejų koncentracija – kad sukurtų pagrindą naujosioms „Optimals“ gaminių serijoms.

Rezultatas – unikalių švediškų natūralių ingredientų mišinių kolekcija. Ir kiekvienas yra pritaikytas tam tikriems specifiniams odos poreikiams – padeda pasiekti optimalų priežiūros ir veiksmingumo balansą, kurio reikia natūraliai gražiai odai, kokios tu nusipelnei.

„Age Revive“ buvo sukurta naudojant keletą pačių efektyviausių augalinių ingredientų žinomų Švedijoje, kurie vertinami dėl didelės koncentracijos antioksidantų, vitaminų ir eterinių aliejų ypatingai naudingų odai. Sumaišyti jie veikia kartu, kad padėtų turėti gražesnę, jauniau atrodančią odą.

• Sidabrinis beržas – padeda apsisaugoti nuo tamsių dėmių atsiradimo.
• Raudonieji serbentai – padeda kovoti su smulkiomis raukšlelėmis ir raukšlėmis.
• Šaltalankiai – antioksidantas vitaminas C padeda sustiprinti odos spindesį.
• Linų sėmenų aliejus – Omega-3 ir -6 padeda maitinti, glotninti ir atgaivinti.

Ištobulintos gamtos ir optimizuotos „Oriflame“ mokslininkų efektyvios „Even Out“ formulės – su švediškų ingredientų mišiniu ir odą šviesinančiu LumiLight kompleksu – sėkmingai sumažina tamsias dėmes. Tavo odos spalva tampa lygi, spindinti ir nepriekaištinga.
Mano nuomonė:

Atrodo juokas juokais, tačiau ant mano kosmetikos staliuko dažniausiai stovi tonizuojantis losjonas ir valomasis veido pienelis būtent iš Oriflame. Esmė ne tame, kad gavau testavimui ir naudoju, nes nieko daugiau pirkti nesinori. Esmė tame, kad lentynoje savo eilės laukia labai daug kitų brangesnių priemonių, tačiau būtent ši veido priežiūros priemonių kategorija iš Oriflame labai labai patinka. Tikrai neslėpsiu, gavau visą liniją testavimui, tačiau veido kremai pasirodė man kiek per stiprūs, mano jautriai odai jie visiškai netiko, nes po naudojimo veidas rausta, tokia pat reakcija ir į paakių kremą.
Pienelio ir losjono įpakavimai patogus, pienelis turi dozatorių, losjonas tiesiog atsisuka. Pienelio konsistencija kiek skystoka, tačiau puikiai nuvalo makiažą ir visus nešvarumus. Losjonas lenvos ir nesvarios konsistencijos, atgaivina ir puoselėja veido odą. Priemonės beveik neturi kvapo, nesukelia alergijos ir idealiai tinka mano veido odai. 
Ar jaučiasi anti-age efektas? Aš manau tam, kad anti-age efektas būtų stipresnis, reikia naudoti visus numatytus šios linijos produktus, veido losjonas ir pienelis skirti paruošti veido odą kitoms procedūroms. Ar rekomenduoju? Tikrai taip, nuoširdžiai patinka.

PR sample


SHARE:

Komentarų nėra

Rašyti komentarą

Blogger Template Created by pipdig