2017 m. rugsėjo 24 d., sekmadienis

Leoror Greyl išskirtinė plaukų priežiūros linija


Labai norėjau savo nuomone po Leoror Greyl plaukų priežiūros pristatymo pasidalinti iš karto, tačiau išgirdau tiek įdomių dalykų, kuriuos labai norėjau išbandyti ir patestuoti ant savo plaukų. Praėjo kelios savaitės, ar rezultatas yra teigiamas? Šiandien apie tai pašnekėsime plačiau.


„Leonor Greyl“ – tai plaukų priežiūros produktų, instituto, šeimos verslo prekių ženklas, kurį kuriantys žmonės aistringai atsidavę plaukų grožiui. 1968 m. sutikusi savo būsimą vyrą ir gerą botanikos mokslų žinovą, Jean-Marie Greyl kartu su juo sukūrė „Leonor Greyl“ prekių ženklą.„Leonor Greyl“ – tai plaukų priežiūros priemonės, kurių sudėtyje yra labai daug natūralių medžiagų, todėl jos nekenkia aplinkai. Puikaus aromato ir augaliniais ekstraktais papildytos priemonės suteikia plaukams žvilgesio, žavesio ir grožio. „Leonor Greyl“ priemones visame pasaulyje vertina grožio ekspertai, modeliai ir reikliausi klientai.„Leonor Greyl“ prekių ženklo sėkmę lėmė visi sėkmės formulės komponentai: daugiau kaip 40 metų patirtis plaukų priežiūros srityje, naudojant tik natūralias sudedamąsias dalis, aistra sveikiems ir kerintiems plaukams, o svarbiausia – meilė savo darbui.
„Leonor Greyl“ – tai plaukų priežiūros produktų, instituto, šeimos verslo prekių ženklas, kurį kuriantys žmonės aistringai atsidavę plaukų grožiui. 1968 m. sutikusi savo būsimą vyrą ir gerą botanikos mokslų žinovą, Jean-Marie Greyl kartu su juo sukūrė „Leonor Greyl“ prekių ženklą.


Apie Leoror Greyl aš savo bloge šnekėjau jau ne vieną kartą, tačiau, manau būtent tokio pristatymo reikėjo prieš naudojant visas turimas priemones dar prieš metus. Kodėl? Nes aš naudojau šampūnus, balzamus ir aliejus ne taip, kaip numatyta. Ar kas nors sakė daryti kitaip? Ne, todėl ir labiau stebuklo, o stebuklo vis nebuvo. Taip, priemonės labai geros, skaniai kvepiančios, be silikonų ir 'blogiukų' sudėtyje, tačiau stebuklo kaip nebuvo, taip ir nebuvo. Ką dariau ne taip? 
Aš tikrai nepapasakosiu Jums to, ką pasakojo specialistai, labai rekomenduoju ieškoti merginų vlogų, kur nufilmuota visa medžiaga, aš tik apie tai, kas gerai mano balintam ir pažeistam plaukui. 
Galvos odos pilingas tam, kad augti galėtų ir nauji plaukučiai (mane pakvietė į saloną, aš kol kas neradau laiko, bet pažadu, tikrai ateisiu).
"Naujoviškas" galvos plovimas. Pasirenkame šampūną priklausomai nuo odos tipo, šį kartą užmirštame apie plaukus. Kokius šampūnus pirkau aš? Maitinančius, drėkinančius. Kodėl man buvo naujiena, kad mano galvos oda riebaluojasi taip stipriai? Kodėl reikia plauti plaukus vos ne kas antrą dieną? Priežastis tokia, jeigu pirkdavau šampūną riebiai galvos odai, balintų plaukų galiukų iššukuoti negalėjau. Sprendimas - kol plauname plaukus šampūnu, ant galiuku tepame balzamą. Sutaupome laiko, o plaukai akivaizdžiai geresnės būklės. Nuoširdžiai netikėjau rezultatu, juk girdėjau milijoną skirtingų galvos odos plovimo ir plaukų priežiūros variacijų, bet išbandžiau. Nepatikėsite, patiko. Dabar mano sausi plaukai pamaitinti, o plaukų šaknys nesi riebaluoja taip stipriai, nes naudoju gerai valančius plaukų šampūnus.

Labai greitai apie tas priemones, kurias naudoju dabar ir esu labai patenkinta -
LEONOR GREYL BAIN TRAITANT À LA PROPOLIS (Šampūnas nuo pleiskanų) - tobulas mano riebioms plaukų šaknyms.
LEONOR GREYL BAIN VOLUMATEUR AUX ALGUES - naudoji šį šampūną be balzamo ir kaukės, nes jis puikiai drėkina. Po jo naudoju serumus ir aliejus.
LEONOR GREYL CRÈME DE SOIN À L'AMARANT Spalvą puoselėjantis kondicionierius - plaunant plaukus su šampūnu naudoju viena mažą žirniuką balzamo, tepu tik ant plaukų galiukų. Plaukai įgauna apimties, gražūs ir labai švelnūs.

Vieną kartą per savaitę darau tokią plaukų kaukę nakčiai:

LEONOR GREYL L'HUILE DE LEONOR GREYL - vieną mažą dangtelį aliejaus sumaišau su
LEONOR GREYL MASQUE À L’ORCHIDÉE plauku kauke. po tokios kaukės nerekomenduojama džiovinti plaukus džiovintuvu, ypatingai šukuoti ir t.t. leiskite savo plaukams pailsėti ir atsigauti.

Kaip ir rekomendavo specialistai, daugiau dėmesio skiriu ne plaukų maitinimui, o plaukų priežiūrai po plovimo (serumai ir aliejai), taip pat plaukų apsaugai džiovinant ir šukuojant.

Praėjo kelios savaitės, rezultatas buvo matomas ne iš karto, vis bandžiau atitaikyti su šampūnu, nes ir po plovimo plaukai buvo riebūs. Pagaliau atradau ir įvertinau naują plaukų priežiūros būdą, kol kas atsiliepimai tik geri, o kokie bus plaukai pagyvensim ir pamatysim.

Ačiū labai už konsultaciją ir gerai praleistą laiką. Kaip aš ir galvojau, tokios plaukų priežiūros priemonės reikalauja išskirtinės konsultacijos ir teisingo naudojimo būdo, todėl prieš perkant, būtinai pasikonsultuokite su specialistais.

SHARE:

Komentarų nėra

Rašyti komentarą

Blogger Template Created by pipdig