2018 m. balandžio 29 d., sekmadienis

DIOR Plump Filler Serum Stangrinamasis serumas veidui


Nežiūrint į nieką, man labai labai patinka būti blogere, labiausiai patinka gauti naujienas testavimui, ypač jeigu tai Dior. Na o kam gali tai nepatikti? Bet tam, kad gauti būtent Dior teko rašyti blogą 3 metus. Be pastangų niekada nieko nebūna, patikėkite. Pamačius Dior naujienas, supratau, noriu nei nagų lako, nei šešėlių, nei lūpų dažų, noriu serumo. Mačiau, kaip užsienio blogerės prieš darant makiažą naudoja būtent serumą ant viso veido, logiška, ir man reikia....Plump Filler Serum
Stangrinamasis serumas veidui
Pirmasis drėkinantis, veido odą pakeliantis koncentratas. Natūraliai atsirandančios hialurono rūgšties molekulės su skirtingu mokeluliniu svoriu padeda odai rehidratuoti, kad pagerintų odos sudėti. Produkto turtinga, gaivi ir maitinanti tekstūra puikiai absorbuoja ir leidžia odai jausti komfortabilumo jausmą.  Idealiai tinka odai, kuri dažnai susiduria su temperatūros pokyčiais, saule, sausu oru. Naudojamas kartu su „Capture Youth“ kremu, suteiks maksimalų rezultatą.
Naudojimas: Šis serumas gali būti naudojamas dviem būdais: 1. Naudojant kaip atskirą produktą, kiekvieną dieną, prieš „Capture Youth“ kremą. 2. Į delną kuriame jau pasiruošėte „Capture Youth“ kremą įlašinkite 2-3 lašus serumo tiesiai į kremą ir naudokite įprastai padengiant visą veido bei kaklo odą.
Kur pirkti: KristianaMano nuomonė:

Tikriausiai labai nustebsite, tačiau Dior veido priežiūros priemonių beveik niekada neturėjau savo kosmetinėje, labai seniai naudojau prausiklį ir veido kremą riebiai odai, toliau buvo Chanel ir Estee Lauder, prie Dior taip ir nesugrįžau. Kodėl? Pati nežinau net. Pagaliau mano rankose serumas skirtas brandžiai odai, logiška, kad gamintojas rekomenduoja jį naudoti su Dior kremu. Kremo aš neturiu, tačiau naudojau (kaip ir visos užsienio blogerės) serumą prieš darant makiažą atgaivinti veido odai. 
Pradėsime nuo įpakavimo, jis tobulas, stiklinis, sunkus ir prabangus. Naudoti tokią priemonę vien malonumas, tai savotiškas Dior rytinis ritualas. Užtenka kelių lašų ant veido ir oda akimirksniu tampa šilkinė. Suprantu, kaina nėra maža, bet ir poveikis stebuklingas, o už stebuklą teks praverti savo piniginę. Man jau seniai ne 20 metų, todėl naudoti būtent tokias priemones seniai atėjo laikas. Sakote, gerai atrodau, aš manau tik todėl, kad negailėjau pinigų stipriems ir dėmesio vertėms priemonėms. Ne, ne visos tiko, tačiau tam, kad surasti tai, kas tinka, reikia laiko. Ar rekomenduoju DIOR Plump Filler Serum ? Rekomenduoju įvertinti visą Dior naujienų liniją ir išsirinkti tokį serumą, kuris tinka būtent jūsų veido odai. O savo stebuklą aš manau jau radau....

PR sample
SHARE:

Komentarų nėra

Rašyti komentarą

Blogger Template Created by pipdig