2020 m. sausio 27 d., pirmadienis

Amway Home skalbimo priemonės


Dar viena labai aktuali tema, priemonės skalbimui, mano namuose, kai gyvenau su vyru pastoviai buvo Amway Home skalbimo priemonės, kai persikėliau gyventi pas tėvus supratau, kad mane labai erzina jų naudojimų skalbimo priemonių kvapas. Aš nevardinsiu pavadinimų, pasakysiu tiek, kad net užstačius skalbimo mašiną ant dvigubo skalavimo režimo, tas kvapas nedingsta. Koks rezultatas - spuogai ir odos alergija. Būtent todėl, labai rekomenduoju išbandyti būtent mano naudojamas Amway skalbimo priemones, kurios nesukelia alergijos, švelniai skalbia, tinka net skalbimui rankomis, naudojasi labai taupiai, plius tinka net vaikams.


Mano nuomonė:

Kaip aš jums jau sakiau, Amway skalbimo priemonės nėra naujiena, aš juos naudojau pastoviai ir rezultatas buvo tobulas. Man labai patiko tai, kad aš savo prabangius drabužius (aš ne apie brendus, o apie medžiagas) galiu skalbti net šaltame vandenyje ir pasiekti norimo rezultato. Dar vienas labai svarbus pliusas, skalbiant kašmyrą (o aš kartais sau leidžiu ir tai) naudojant Baby skalbimo priemonę  rezultatas tobulas. Audinys neeina burbuliukais, nesusitraukia ir atrodo taip pat, kaip po cheminio valymo, tačiau kaina visiškai kitokia. Taip pat Baby skalbimo priemonė idealiai tinka rankšluosčiams ir patalinei, nėra jokio dirginančio kvapo, audinys minkštas ir malonus kūnui. 
Manau apie Delicate ir skalbimo priemonę spalvotiems audiniams daug pasakoti nereikia, šilko aš skalbti nerizikuoju, tačiau Missoni sukneles skalbiu labai drąsiai. Jos neišblunka, spalvos kaip naujos ir medžiaga ypatingai maloni kūnui, plius skalbikliai yra patikrinti dermatologų ir alergologų.
Pabaigai apie SA8 purškiamą priemonę skalbinių balinimui, pasakysiu nuoširdžiai, tai stebuklas. Tai purškiamos putos, kurias reikia purkšti ant dėmių. Išbandyta ir patikrinta, putos padeda išskalbti raudono vyno, natūralių sulčių, pomidorų padažo, kavos ir žolės dėmes. Dar vienas pliusas - Adidas Superstar ir Converse sportbačiai, kurių padas patampa purvinas labai greitai. Viskas labai paprasta - reikia užpurkšti, palikti 10-15 min, nuplauti šiltu vandeniu ir rezultatas tobulas.

Apiberiant noriu pasakyti, kad daugelio odos problemos prasideda nuo neteisingo skalbimo priemonių pasirinkimo, priemonės labai agresyvios, plius lieka audiniuose, taip dirgindami jūsų kūną ir sukeldami alergiją. Mano pasirinkimas labai aiškus, jums irgi labai rekomenduoju išbandyti.

PR sample

SHARE:

Komentarų nėra

Rašyti komentarą

Blogger Template Created by pipdig