2020 m. sausio 6 d., pirmadienis

Dantų grožis ir sveikata


Labas rytas, mano brangieji, su Šventėmis. Pagaliau visas šurmulys ir kelionės pasibaigė, planuoju kelias savaites pasilikti Lietuvoje, todėl su malonumu prisėdau prie blogo rašymo. Nedariau to nuo praeitų metų, ohhhh, kaip aš jūsų visų pasiilgau. Pradėsime šiandien nuo sveikų dantų ir dantenų, o jeigu dar tiksliau nuo Woobamboo bambukinio dantų šepetėlio ir Coslys dantų pastos.

 • WOOBAMBOO - NATŪRALŪS DANTŲ ŠEPETĖLIAI
  Biologiškai skaidi rankenėlė pagaminta iš tvarių bambukų. Pakuotė pagaminta iš perdirbtų žaliavų. Natūraliai antimikrobinis. Aukštos kokybės dantų priežiūrai skirti šereliai. Netoksiškas. Šepetėlis pagamintas su natūraliu vašku.
  Kasmet milijardai dantų šepetėlių nusėda mūsų žemėje ir vandenynuose. Ačiū – šis šepetėlis nebus dar vienas jų. Atmink, jog pasaulis keičiamas ne tik drastiškomis priemonėmis, tačiau ir mažais, novatoriškais žingsneliais. Ačiū, kad žengi vieną iš šių žingsnių.

  Coslys Dantų valymo gelis jautriems dantims ir dantenoms

  ECOCERT sertifikuotas dantų valymo gelis skirtas jautrioms dantims ir dantenoms. Gelinės konsistencijos priemonė švelniai valo. Unikali formulė su mineralinėmis druskomis stiprina emalį ir mažina dantų bei dantenų jautrumą. Jūsų dantys tampa geriau apsaugoti nuo riebiųjų rūgščių sukeliamų pažeidimų. Nesūraus skonio, su mėtų aromatu, suteikia gaivų burnos kvapą. Be fluoro. Be natrio laurilsulfato.
  Naudojimas: naudokite po kiekvieno valgymo, tepdami ant švelnaus šepetėlio, o po valymo gerai išskalaudami burną. Galite naudoti ir jautrių, uždegimo pažeistų vietų masažui, užtepdami nedidelį kiekį ant jų. Tinka naudoti nuo 7 metų amžiaus. 
  99,19% sudėtinių dalių yra natūralios kilmės. 30,6% sudėtinių dalių yra iš sertifikuotų ekologinių ūkių.
  Kur pirkti: http://el-bioteka.lt
  Mano nuomonė:

  Tikriausiai nepasakysiu jokios paslapties, kad dantų sveikata rūpinuosi pastoviai, pastoviai perku tik bambukinius, geros kokybės šepetėlius, natūralios sudėties dantų pastas arba skalavimo skysčius. Ar yra skirtumas? Taip, tokios priemonės nedirgina dantenų ir lūpų kampučių (kas man yra ypatingai svarbu), jos švelniai valo, puikiai prižiūri, bei apsaugo dantienas ir dantis nuo bakterijų. Dar vienas labai svarus pliusas - ekologija, dantų šepetėlis pagamintas iš bambuko padaro žymiai mažiau žalios mūsų žaliai planetai, todėl aš dviem rankom 'už' tokį pasirinkimą. Šnekant apie Coslys dantų pastą noriu pasakyti, kad jos sudėtis yra praktiškai natūrali, ji permatomos spalvos (juk gamintojas pozicionuoja jį kaip gelį) ir malonaus aromato, bei kvapo. Aš prieš tai naudojau dantų pastą druskos skonio, buvo sunku priprasti, tačiau šitas variantas labai panašus į įprastas mėtines pastas (nors sudėtyje ir yra mineralinė druska), poveikis toks pats geras ir veiksmingas, todėl aš labai rekomenduoju išbandyti.SHARE:

Komentarų nėra

Rašyti komentarą

Blogger Template Created by pipdig