2015 m. vasario 12 d., ketvirtadienis

LUSH Valentine's dovanų dėžė
Šiandien vakare aš noriu labai trumpai apžvelgti Lush Valentino dienos dovanų dėžę, manau tai labai gera dovana Valentino dienos progai. Aš savo dėžę gavau prieš kelias dienas, todėl galimybių padaryti visų produktų apžvalgos neturiu (juk neįdėsi visų vonios bombų iškarto į vonią, ir labai norisi kažką palikti romantiškam Valentino vakarui). Noriu nors trumpai parodyti kas yra dėžėje...

Gamintojo aprašymas:Kaip atrodo dėžutė:


O viduje nuostabios Lush limituoto leidimo priemonės:


Lūpų šveitiklis The Kiss su širdutėmis:Floating Flower - vonios bomba (nuostabus jazminų kvapas ir meno kūrinys tavo vonioje)


Jau spėjau išbandyti:Dušo želė mini įpakavimas Prince Charming (tropinių vaisių ir saldžiųjų figų kvapas)


Vonios bomba Heart Throb sudėtyje organinis makadamijos sviestas, ylang-ylang aliejus ir vanilės ekstraktas.

Mano visas butas kvepia Lush produktas, jaučiasi Valentino dienos nuotaika ir pasiruošimas šventei. visus produktus iš išbandysiu ir parašysiu plačiau.

Kur pirkti: PC Panorama, parduotuvė LushSHARE:

12 komentarų

 1. Dievinu Lush produktus. Buvo laikas, kai susiruošusi į apsipirkimą pro Lush nepraeidavau... Labai gaila, kad Klaipėdoje Lush nėra, o Vilniuje apsilankau tikrai retai...

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Floating Flower ir Lip scrub - Kiss atrodo puikiai :)

   Panaikinti
  2. Aš pastoviai rašau Lush, kad reikia internetinės parduotuvės, juk kiti miestai irgi nori galimybės susipažinti su Lush produktais. Floating flower man labai patiko, vakar gal pusė valandos su vaikinu žiūrėjome kaip skleidžiasi vonioje. O lūpų šveitiklio dar iki galo neišbandžiau.

   Panaikinti
  3. Va, va, aš jiems irgi dėl internetinės parduotuvės rašiau, bet man pasakė, kad galima ir taip nusipirkti, tereikia vienu kartu pirkti bent už 200 Lt, tada galės suformuoti užsakymą, o kur žiūrėti asortimentą liko neaišku...

   Panaikinti
  4. Jeigu reikia asortimento ir kainų, aš prisiprašysiu į parduotuvę pafotografuoti. ;-)

   Panaikinti
  5. Oi, būtų tikrai gerai :) Labai patiktų :)

   Panaikinti
  6. Aš trečiadienį susitinku su Lush reklamos atstovais, bandysiu paklausti ;-)

   Panaikinti
 2. O kiek mokėot už šią dėžutę?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Gavau dovanu, apie kainą klausti nepatogu, rytoj būsiu Panoramoje, pažiūrėsiu kiek kainiuoja.

   Panaikinti
 3. Aš jau visą šią kolekciją išbandžiau, tai man labiausiai patiko Floating Flower, pasakiškas kvapas :) ir dušo želė labai puiki!

  AtsakytiPanaikinti
 4. Aš jau visą šią kolekciją išbandžiau, tai man labiausiai patiko Floating Flower, pasakiškas kvapas :) ir dušo želė labai puiki!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Aš kai tik pamačiau Kolekciją, supratau kad noriu lūpų šveitiklio su širdutėmis. bet dar nespėjau išbandyti, tiek renginių link savaitės galo, kad nieko nespėju.

   Panaikinti

Blogger Template Created by pipdig