2015 m. kovo 14 d., šeštadienis

Avon Nutraeffects hydration dieninis veido kremasŠiandien vakariniam skaitymui siūlau mano naują įrašą apie Avon naujieną, kuri pasirodys balandžio mėnesio kataloge, tačiau aš kremą testavimui gavau jau prieš dvi savaites, todėl pilnai pasiruošusi parašyti atsiliepimą. 
Gamintojo aprašymas:


Avon nutraeffects "hydration" - drėkinamoji linija
su kompleksu, kurio pagrindą sudaro šalavijo sėklos
Tai gausus vertingų omega 3 ir 6 rūgščių, antioksidantų ir vitaminų šaltinis.

Intensyviai drėkina odą 24 val. per parą, atkuria gražią išvaizdą ir sveiką spindesį.

Tinka visų tipų odai, bet kokiam amžiui
Išsausėti linkusiais, netolygios tektūros odai.
(pasirinkimas paprastas kremas ir želinis veido kremas)

Nutraeffect kremų pasirinkimas:


  • "hydration" dr4kinamoji linija bet kokio tipo odai
  • "balance" odos pusiausvyrą atkurianti linija mišriai ir riebiai odai
  • "radiance" oda skaistinanti linija bet kokio tipo odai
  • "ageless" senėjimą lėtinanti linija nuo 35 metų
  • "ageless advanced" - linija brandžiai odai nuo 45 metų
Talpa: 50 ml.

Kaina: įprasta kaina 7EUR,  su nuolaida (6 katalogo kaina) 4,99 EUR

Kur pirkti: www.avon.lt

Sudėtis:
Įpakavimas:
Konsisitencija:


Mano nuomonė:

Mano veido oda jau pavargus nuo žiemos ir šalčio, aš vis bandau atitaikyti kreminė pudrą, kad tiktų ir spalvą ir konsistencija, o svarbiausiai neparyškintų šerpetojimų ir sausų vietų. Visos mano turimos kreminės pudros (o aš turiu tikrai nemažą jų pasirinkimą) jau ne taip Gražiai atrodo ant veido, todėl priėjau išvados, kad problema ne kreminėje pudroje, o veido priežiūroje. Oda pavargo nuo šalčio, prarado spindėsi ir šerpetoja. Reikia drėkinamojo, tačiau ne riebios konsistencijos kremo. Avon naujas kremas buvo kaip tik. Tinka bet kokio tipo odai, tai reiškia kad jis nėra ypatingai riebus, tačiau gerai drėkina veido odą.
Kaip visada, noriu pradėti nuo įpakavimo. Kremas supakuotas į celofaną, labai malonaus popieriau įpakavimas, stiklinis buteliukas, plastikinė membrana su Avon logo, kuri apsaugo kremą nuo neigiamo aplinkos poveikio, atrodo tikrai labai gražiai, įvertinat produkto kainą. Kremo kvapas labai gaivus, tačiau kiek stiprus, manau tai gali būti minusu. Konsistencija maloni, neriebi, tačiau drėkina veido odą labai gerai, nepalieka riebaus sluoksnio, susigeria po kelių minučių. Avon Nutraeffects veido kremas gali būti naudojamas kaip makiažo pagrindas Mano kreminė pudra po šio kremo naudojimo tepasi žymiai geriau ir lengviau. Kremas  nekemša porų, alergijos nesukelia. Taip pat labai malonu, kad jo sudėtyje nėra parabenų, o SPF faktorius 15, kremas puikiai tiks pavasariui ir vasarai.


*PR sample


SHARE:

Komentarų nėra

Rašyti komentarą

Blogger Template Created by pipdig