2015 m. liepos 3 d., penktadienis

„Oriflame“ pristato „Eleo“ – prabangių aliejų pripildytą kolekciją


Plaukų aliejai - mano silpnybė, todėl skubu pasidalinti informacija apie naujus Oriflame plaukų priežiūros produktus. Gaunasi taip, kad mes šiandien su Jumis šnekame plaukų priežiūros tema. Oriflame“ pristato eleo – prabangių aliejų pripildytą kolekciją, kad tu vėl pamiltum savo plaukus

„Oriflame“ pristato didžiausią naujieną plaukų priežiūros srityje – eleo kolekciją su natūraliais arganų ir rožių aliejais, varnalėšomis ir vitaminu F. eleo giliai įsiskverbia ir maitina visų tipų plaukams, atgaivina juos iš vidaus ir glotnina. Plaukai tampa itin žvilgūs, švelnūs, stiprūs, glotnūs ir kupini gyvybės. eleo kolekcijoje yra glotninamasis aliejus, apsaugantis aliejus, šampūnas, kondicionierius ir plaukų kaukė.


Prabangūs aliejai: intensyvus maitinimas, kad plaukai būtų sveiki ir žvilgantys

eleo sudėtyje esama aliejų, kurie veikia iš vidaus, kad plaukai diena iš dienos atrodytų sveikesni ir gražesni. Arganų ir rožių aliejai, varnalėšos ir vitaminas F buvo parinkti dėl ypatingo dviejų svarbių polinesočiųjų rūgščių, omega-6 ir omega-3, ypatingo poveikio – šie aliejai giliai prasiskverbia į plauko šerdį, gausiai maitina ir atkuria iš vidaus. Natūralūs arganų ir rožių aliejai, esantys eleo gaminių sudėtyje, buvo atrinkti ir naudojami siekiant užtikrinti intensyvų maitinamąjį poveikį, tuo pat metu suteikiant plaukams lengvumo ir paklusnumo.

Natūralus arganų aliejus
Giliai įsiskverbia į plauką ir maitina, puoselėja, atgaivina iš vidaus. Jis sušvelnina išorinį plauko sluoksnį, sukurdamas natūralią apsaugą, ir apsaugo nuo žalingo aplinkos poveikio.

Natūralus rožių aliejus
Puoselėja plauko paviršinį sluoksnį, giliai maitina, plaukai tampa lankstūs ir lengvai formuojami.

Natūralios varnalėšos
Maitina ir minkština, suteikia glotnumo, plaukai ima žvilgėti, reguliuoja riebalų išsiskyrimą ir puoselėja galvos odą.

Natūralus vitaminas F
Atkuria plaukų būklę ir stiprina iš vidaus.eleo apsaugantis aliejus

Prabangus apsaugantis aliejus su natūraliais arganų ir rožių aliejais. Kvapni, neriebi aliejaus formulė giliai drėkina ir apsaugo, plaukai tampa lankstūs, žvilgantys, sveikai atrodantys. Visų tipų plaukams, ypač tinka dažytiems.

50 ml kaina - 13,90 EUReleo glotninamasis aliejus 

Prabangus neriebus glotninamasis aliejus su natūraliais arganų ir rožių aliejais. Giliai įsiskverbia į plauką ir gausiai jį pamaitina. Plaukai tampa lengvai iššukuojami, paklusnūs ir gerai formuojami. Visų tipų plaukams. Puikiai tinka linkusiems garbanotis, nepaklusniems plaukams. Talpa – 50 ml.

50 ml kaina - 13,90 EUR

eleo šampūnas 
Prabangus plaukų šampūnas su natūraliais arganų ir rožių aliejais. Švelniai pašalina nešvarumus ir maitina plaukus. Žavėkite sveikais ir nuostabiai kvepiančiais plaukais. Visų tipų plaukams.

200 ml kaina - 7,90 EUR

eleo kondicionierius 
Prabangus ir kvapnus plaukų kondicionierius su natūraliais arganų ir rožių aliejais. Akimirksniu glotnina ir pamaitina plaukus, suteikia stulbinantį žvilgesį, paklusnūs ir lengvai formuojami. Visų tipų plaukams.

150 ml kaina - 7,90 EUR

eleo plaukų kaukė 
Intensyvi maitinamoji plaukų kaukė su natūraliais arganų ir rožių aliejais gausiai prisotina plaukus iš vidaus. Jie tampa stipresni, glotnesni, labiau žvilga ir nuostabiai kvepia. Visų tipų plaukams.

125 ml kaina - 11,90 EUR

Kaip naudoti

• „Eleo“ šampūną ir kondicionierių naudokite pagal individualius plaukų poreikius. Šampūną paskirstykite ant drėgnų plaukų. Įmasažuokite į galvos odą ir plaukus, nuskalaukite.
• Paskirstykite „Eleo“ kondicionierių prie šaknų ir palepinkite visus plaukus iki pat galiukų. Kruopščiai išskalaukite.
• Kartą per savaitę vietoje kondicionieriaus naudokite „Eleo“ plaukų kaukę. Atidžiai paskirstykite ant visų plaukų ir palikite 3–5 minutes. Kruopščiai išskalaukite.
• Baikite plaukų priežiūros ritualus su „Eleo“ priemonėmis, palepindamos plaukus lašeliu aliejaus prieš formuojant šukuoseną arba jau sausus. Įlašinkite kelis lašelius į savo delną – dviejų spustelėjimų turėtų pakakti vidutinio ilgio plaukams. Naudokite šiek tiek daugiau, jei jūsų plaukai ilgesni ir truputį mažiau, jei plaukai trumpesni. Norėdami tolygiai paskirstyti aliejų ant drėgnų arba sausų plaukų, švelniai įtrinkite ir sušildykite tarp delnų. Nenuskalauti.

Gaminius galėsite įsigyti iš 11 katalogo.


SHARE:

Komentarų nėra

Rašyti komentarą

Blogger Template Created by pipdig