2015 m. rugpjūčio 13 d., ketvirtadienis

AVON Blakstienų tušas „Mega Effects“


Labas rytas, mano brangieji blogo skaitytojai, 6iandien noriu Jums papasakoti apie labai neįprastą blakstienų tušą iš Avon. Kai gavau šį tušą testavimui, ilgai galvojau kaip jį naudoti. dabar suprantu, tai superinis tušas apaktiniems blakstienos nudažyti.

Gamintojo aprašymas: • Panoraminė apimtis. Su šiuo šepetėliu padengti visas blakstienas užtenka vieno brūkštelėjimo.
 • Šepetėlis priderintas prie natūralaus blakstienų išlinkimo ir padengia jas nuo krašto iki krašto, nuo šaknų iki galiukų.
 • Lankstoma rankenėlė - patogu ir praktiška.
 • Intensyvi juoda spalva. Ją suteikia itin juodi silikono pigmentai.
Kaip naudoti:


Kaina: 7,49 EUR

Kur pirkti: www.avon.lt

Įpakavimas:
Rezultatas:Mano nuomonė:

Tušas tikrai labai neįprastas, teptukas išsitraukia ir yra nematytos formos. Tačiau, aš tai bijau durti į akį su šiuo tušu, kad man be galo sunku nudažyti viršutines blakstienas, o apatines blakstienos šis stebuklas puikiai tinka. Blakstienos gaunasi labai gražios, ilgos ir atskirtos. Aš vis dar ieškau būdu nudažyti su juo viršutines blakstienas, nes kiek žiūriu nuotraukų intrente, gaunasi labai gerai. Bet man taip dar nepavyksta. Tušas ant akių laikosi gana gerai, nebyra ir neerzina akių. Nusivalo paprastu valikliu ir vandeniu.

O jus bandėte tokį tušą? Ar patiko?PR SampleSHARE:

2 komentarai

 1. Jau senokai mačiau šitą tušą, labai įdomus pasirodė! Tik neįsivaizduoju, kaip priprast prie tokios keistos jo formos, matyt, reikia daug treniruotis :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Žinok, man atrodo, reikia įptarimo ir patirties, nes pirmą kartą tepant tikrai nepatogu.

   Panaikinti

Blogger Template Created by pipdig