2015 m. rugpjūčio 6 d., ketvirtadienis

Wish List (Ruduo 2015)Seniai aš jau nerašiau norų sąrašo, manau atėjo pats laikas tai padaryti. Aš jau įsitikinau, kad norėti reikia garsiai, tada svajonės pildosi greičiau. Šį kart mano sąraše visai nedaug kosmetikos priemonių, nes daugiau dėmesio aš skiriu drabužiams ir aksesuarams, visi mano norai apgalvoti ir įvertinti, ar reikia.

Kaip aš jau rašiau labai noriu raudonos spalvos MAC lūpų dažų. Kaip dažniausiai būna, pagooglinau užsienio blogus ir radau, kad noriu RUBY WOO spalvos


MAC kreminės pudros, bet šį norą aš labai greitai įgyvendinsiu. Man reikia pudros,  kuri idealiai maskuotų, suteiktų veidui švytėjimo ir atrodytų natūraliai. Mano žvilgsnis sustojo ties MAC Pro LongWEAR pudros, aš net ją kelis kartus išbandžiau darant makiažą. tačiau kreminė pudra yra toks dalykas, kai norisi pačiupinėti konsistenciją ir tekstūrą pačiai:


Aš jau atsistojau į eilę internetinėje parduotuvėje tam, kad pirmai nusipirkti Urban Decay Smokey akių šešėlių paletęLabai noriu išbandyti spalvotus PUPA blakstienų tušus:


Lakus iš naujos ANNY kolekcijos. Labiausiai patiko Gorgeous Beach love ir Biking Girl spalvos

Man labai patiko Make Up Factory matiniai lūpų blizgiai per prezentaciją, svajonių spalvos raudona ir šalta rožinėIš kvepalų žiemai labai norisi Serge Lutens Chergui didelio buteliuko


ir 

Byredo Gypsy Water

Tiksliai nežinau ko, bet kažkuo norisi iš Dior rudens kolekcijos. Manau tai bus nagų lakas ir šešėliaiTaip pat labai noriu išbandyti VIVI naujieną - espresso rankų kremą


Vakar išbandžiau Lush parduotuvėje - tobulas rožių kvapo kūno kremas


iš natūralių kaukių dar nebandžiau CUPCAKEir Brazened honey


Kol kas tiek nedaug produktų mano sąraše, nes labai daug kosmetikos priemonių jau išbandyta ir įvertintą, o rudens kolekcijos tikrai nesužavėjo, vienintelis Dior man asmeniškai buvo įdomus.

O kas jūsų norų sąraše?

PS. aš pataupysiu ant kosmetikos ir nusipirksiu daugiau rankinių, nes drabužių ir aksesuarų norų sąrašas žymiai ilgesnis.


SHARE:

2 komentarai

  1. Butu labai idomu pamatyti rubu wish list

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. Stengiuosi parašyti, bet tiek neaprašytų kosmetikos temų, kad net baisų. Tikrai šią savaitę pasidalinsiu norimų aksesuarų sąrašu.

      Panaikinti

Blogger Template Created by pipdig