2015 m. rugsėjo 6 d., sekmadienis

Sveiki pusryčiai su FROOSH vaisių kokteiliaisGeros dienos, brangieji, šiandien nusipirkau knygą "Sielos harmonija", kelios valandos prabėgo tiesiog nepastebimai, todėl straipsniai apie pusryčius bus vakare. Labai noriu su Jumis pasidalinti atsiliepimu apie Froosh vaisių kokteilius.
Gamintojo aprašymas:FROOSH vaisių kokteiliai, tai 100% natūralus produktas. FROOSH kokteiliuose nerasite jokių konservantų, jokių priedų, jokių koncentratų, jokio pieno, jokio šlamšto... FROOSH yra pagamintas tik iš aukščiausios kokybės vaisių. FROOSH yra gaminamas ES, karšto pildymo į stiklinius butelius proceso metu.
Tai unikalios ir ypatingai gaivios kombinacijos, puikaus skonio produktas 


Pasirinkimas:


Mango ir apelsinų vaisių kokteilis, 250ml, stiklas
Mėlynių ir aviečių vaisių kokteilis, 250ml, stiklas
Ananasų, bananų ir kokoso riešutų vaisių kokteilis, 250ml stiklas
Karambola ir kvapiųjų mandarinų kokteilis, 250ml, stiklas
Burokėlių ir juodųjų serbentų kokteilis, 250ml, stiklas
Špinatų ir kokosų kokteilis, 250ml, stiklas


Plačiau: http://www.froosh.com/products.php

Mano nuomonė:

Nuostabus kokteilių skonis, žiūrint į sudėti, supranti, kad tai ne tik skanu, bet ir sveika. Aš labai dažnai perku šios kokteilius kelionėse, nes vis galvoju, kad geriau vaisiai, negu kava. Paskutiniu metu pradėjau gerti kokteilius per pusryčius, tegul rytas prasideda ne tik skaniai, bet ir sveikai. Vienintelis minusas - cukrus sudėtyje, jo nėra mažai. Mano mėgstamiausi skoniai - mango ir apelsinai ir ananasų ir bananų. Ar teko gerti tokius kokteilius? Kokie jūsų mėgstamiausi?

PR sample

SHARE:

Komentarų nėra

Rašyti komentarą

Blogger Template Created by pipdig