2015 m. lapkričio 11 d., trečiadienis

Meno galerija "Putti" Rygoje

  • Flora Vagi, Brittle gowing, brooch - wood, acrylic paint, steel
  • Flora Vagi, Open sea, brooch - wood, acrylic paint, steel
  • Flora Vagi, Solitaire, ring - wood, acrylic paint
  • Reka Lorincz, brooch, The perfect woman - swarovski crystals, gold plated brass, stainless steel, plastic
  • Reka Lorincz, brooch, You are what you eat - gold plated brass, stainless steel, pearls
  • Reka Lorincz, Caviar, brooch -gold plated brass, stainless steel, epoxy, pearls

Meno galerija Putti Rygoje veikia nuo 2000 metų, pradžioje galerijos paskirtis buvo pozicionuoti Latvių dizainerių ir menininkų kūrybą, tačiau gavus tarptautinį pripažinimą, galerijoje jau galima rasti žinomų užsienio juvelyrikos meistrų darbų.Kiek aš supratau, galerija randasi pačiame, senosios Rygos centre. Aš likau sužavėta galerijos dizainu, ekspozicija ir juvelyrikos dirbiniais, kuriuos pamačiau, Smagu, kad ten drąsiai galima nusipirkti tai, kas patiko. Jie turi savo internetinį puslapį www.putti.lv (kuris yra ne tik latvių ir rusų kalba, bet ir angliškai). Čia skelbiama visa informacija apie parodas, ekspozicijas ir veikia internetinė parduotuvė.

Kai aš buvau Galerijoje, ten vyko pirmoji Vengrijos Ambasados surengta paroda, skirta Vengrijos dienoms Rygoje paminėti. Vengrijos ambasada labai norėjo supažindinti latvius su savo kultūra, menu, šiuo laikiniu dizainu ir muzika.  Galerijoje buvo pristatyta paroda " Moderni praeitis", kur dalyvavo Vengrijos menininkės Réka Lőrincz ir Flóra Vági. (http://www.rekalorincz.com/ ir http://www.floravagi.net/)

O dabar žiūrime nuotraukas:

Réka Lőrincz  (Vengrija)Flóra VágiYung-Huei Chao (Taivanas)KIRAYURINA (Japonija)

Ted Noten (Nyderlandai)

Guntis Lauders  (Latvija)
Man be galo patiko paroda, labai graži ekspozicija ir jos išskirtinis dizainas, labiausiai patiko japonės KIRAYURINAsagos, jos tikrai tobulos ir atrodo išskirtinai ir įspūdingai. Jeigu būsite Rygoje, būtinai užsukite, nes dabar ten vyksta paroda:

„White pate” by Valdis Brože
PS. nuotraukos mano, www.putti.lv ir Arkady Gluhih

SHARE:

Komentarų nėra

Rašyti komentarą

Blogger Template Created by pipdig