2015 m. lapkričio 22 d., sekmadienis

Oriflame „Essense & Co“ skystas rožių ir santalų muilas ir rankų ir kūno losjonas
Aš visada tik "už" geras idėjas, atrado kokia smulkmena rankų muilas ir rankų kremas kartu, tačiau kaip patogu. Kodėl aš vis dar turiu rankų kremo įpakavimą savo rankinėje? Juk nuplauti rankas ir užtepti kremą taip logiška, patogu ir veiksminga. Dabar aš darau būtent taip. Taip, taip, rankų kremas taip ir liko rankinėje, maža kas, gal prireiks gatvėje, kelionėje ir pan, tačiau nuostabiu naminiu variantu tapo rankų muilas ir rankų kremas kartu, o juk kvapas dar rožių. Kas gali būti geriau.
Gamintojo aprašymas:

„Essense & Co“ skystas rožių ir santalų muilas
Šis nuostabus kvapas yra lydimas dviejų prabangių palydovų - rožių bei sandalmedžio aliejaus. Švelnus ir nedirginantis, kad būtų galima naudoti kasdienei priežiūrai. Dermatogolų patikrintas. Gerai drėkina odą ir sukelia puikius pojūčius.

Kaina: 7,90 EUR (300 ml) 


„Essense & Co“ rankų ir kūno losjonas su rožėmis
Elegantiškos rožės ir santalas - dangiška pora. Ši priemonė su natūraliais, odą drėkinančiais aliejais suteiks jūsų kūnui švelnumo, elastingumo ir garantuos malonų kvapą. Patikrinta dermatologų.


Kaina: 9,90 EUR (300 ml)

Įpakavimas:
Konsistencija:

Mano nuomonė:


Aš neturiu daugiau ką pasakyti išskyrus tai, kad rinkinukas tiesiog tobulas. Man labai patinka rožių kvapas, o lengvas desertinių rožių ir santalo derinys skamba pasakiškai. Aš puikiai suprantu, kad priemonės galima naudoti kūnui, tačiau aš naudoju tik rankoms, kvapas išsilaiko labai ilgai, o mintis kad nuplovei rankas, užtepk kremą tiesiog nereali. Man be galo patinka tai daryti, kaip aš anksčiau to nesugalvojau, atrodo tokie paprasti žingsniai, o kaip pradžiugina jūsų rankų odą. Muilo konsistencija gelinė, losjonas labai lengvas, susigeria lengvai, nepalieka riebaus sluoksnio. Priemonės naudojasi labai taupiai, o jų dizainas stilingas ir gražus, manau patiks daugeliui ir jūsų. Rekomenduoju dar užsakyti stovelį, jis papildo bendrą vaizdą vonioje ir rinkinukas jau tampa  interjero dalimi.

PR sample


SHARE:

Komentarų nėra

Rašyti komentarą

Blogger Template Created by pipdig