2015 m. lapkričio 18 d., trečiadienis

TOP5: L'oreal
Labas rytas, mano brangieji, aš nusprendžiau sudaryti TOP5 kiekvienos kompanijos top sąrašus mano akimis, čia bus tai, kas man labai patiko ir tai, ką galiu rekomenduoji kiekvienam iš jūsų. Noriu pradėti nuo L'oreal, nes tai populiariausias prekės ženklas, stendas labai didelis, tačiau suprasti kas gerai, o kas nelabai sunku.


1.  Aš labai ilgai galvojau, kas man patinka labiausiai, nauja kreminė pudra ar L'oreal lūpų dažai? Jeigu pudrą aš galiu pakeisti kita, tai tokios spalvos už tokią kainą surasti beveik neįmanoma. todėl pirmoji vieta - L'oreal Colour Rich 374 Intense Plum. Tai dažniausias mano lūpų dažų pasirinkimas į renginius, visi pastoviai klausia, koks čia atspalvis, nes atrodo tikrai tobulai. Ką noriu pasakyta dar, L'oreal lūpų dažai turi specifinį kvapą, tai senovinio lūpų dažo kvapas, būtinai reikia susipažinti su juo prieš perkant.
2.  Antrą vietą reitinge užima L'oreal True Match Super-Blendable Foundation, geras maskavimas, švytintis veidas ir porų nesimato, būtent dėl tų savybių šitas pagrindas antroje vietoje. 


3. Ar įmanoma padaryti tobulą akių makiažą naudojant tik vienos spalvos šešėlį? O taip, jeigu tai L'oreal Superliner Smokissime. Jokios reklamos, tik rezultatas, o rezultatas ant akių. Man be galo patiko šita priemonė, tiesiog tobula, gerai laikosi, gerai sklaidosi, puikiai tušuojasi, spalvos intensyvumas superinis. Tiesą, aš naudoju ir aplikatorių ir šepetėlius skaidymui.


4. Labai ilgą laiką L'oreal Casting Creme Gloss buvo mano mėgstamiausiais plaukų dažais, ir dabar kartais nuo karto aš vis nusiperku juos savo šviesių plaukų dažymui. Ne, juodų šaknų šitie dažai nenudažo, tačiau labai gerai suvienodina spalvą, turi pilką atspalvį, mažai žaloja plaukus, tačiau spalva greitai nusiplauna, todėl tik ketvirtoji vieta.5. Penktoje vietoje L'oreal extraordinary oil- Aliejus visų tipų plaukams, aš išnaudojau beveik du buteliukus šio aliejaus, ne, šampūnas ir kaukė net mano sausiems plaukams buvo per stipriai maitinanti, riebindavo plaukus, o aliejus buvo ir lieka superiniu. Aš drąsiai galima lyginti su Kerastase ir Matrix aliejais, mačiau viename bloge net sudėtis beveik vienoda. Aliejus turi labai malonų aromatą, gerai maitina ir lygina mano plaukus, aš nebijau padauginti, nes mano plaukai labai sausi.

Ką noriu pasakyti apibendrinant, prie kiekvieno kosmetikos stendo, kiekviena kosmetikos kompanija turi TOP produktus, kurie tinka man ir Jums, tačiau yra produktų, kurie nuvilia, nepatinka, netinka, tai yra normalu. Pilnai sutinku, mes visi skirtingi, todėl ir patinkančios priemonės irgi skirtingos. Aš labai daug norėjau dar paminėti, ir nagų lakus, ir plaukų tiesinimo priemones, ir šešėlių paletę (apie kurią šnekėjome vakar), tačiau šitame sąraše tik TOP priemonės, kurie man labai patinka, kurios galiu rekomenduoti kiekvienam.

O kokios L'oreal priemonės patinka Jums? Žinau, kad daugumai patinka tušai, bet aš savo tobulo L'oreal tušo dar neradau...
SHARE:

Komentarų nėra

Rašyti komentarą

Blogger Template Created by pipdig