2016 m. sausio 10 d., sekmadienis

Guerlain La Petite Robe Noire Spring 2016 CollectionDabar aš žinau dar vieną priežastį, dėl kurios reikia laukti pavasario dar labiau. tai naujoji Guerlain Guerlain La Petite Robe Noire kolekcija. Grožis nepasakomas, nors ir nieko naujo, tačiau už tokius įpakavimus galima užsimušti. Aš jau galvoju kas patinka labiau, ar nagų lakas ar lūpų dažai, nors realiai pirksiu ir tą ir tą.
Guerlain praneša apie naujienas, vasarį mūsų lauks dar viena papildoma Guerlain kolekcija. Bus pristatyti lūpų dažai (20 atspalvių)  ir nagų lakai ( 8 atspalviai). Lūpų dažai bus blizgios ir drėkinančios tekstūros, spalvos bus kaip ryškios, taip ir nude su blizgučiais. O nagų lakai atitiks lūpų dažų atspalvius. Kolekcija planuojama limituoto leidimo, tačiau visi sako, kad tai ne pabaiga, jeigu kolekcija sulauks susidomėjimo (o kaip gali būti kad nesulauks? tai TOP naujiena), bus išleisti kiti produktai.

O kaip naujieji įpakavimai Jums? r tai dar vieną galimybė parduoti tokios pat spalvos lūpų dažus ir nagų laką tik dėl įpakavimo?SHARE:

Komentarų nėra

Rašyti komentarą

Blogger Template Created by pipdig