2016 m. gegužės 20 d., penktadienis

Mary Kay vasaros makiažo tendencijos ir atliktas tyrimas


Vakar iš pat ryto aš jau skubėjau į Mary Kay kosmetikos naujienų pristatymą, tačiau atliktas tyrimas buvo ne mažiau įdomus. Mane pastoviai labai domina mūsų Lietuvos merginų ir moterų kosmetikos priemonių pasirinkimo ypatumai, tendencijos ir pokyčiai. Šį kartą šnekėjome apie dažniausias ir esminiais makiažo klaidas, kosmetikos priemonių naudojimą vasarą, o svarbiausiai apie madingiausias šios vasaros spalvas.
Mums labai gerai pažįstama Jelena Liaudinienė pasakojo, kad trečioji dalis Lietuvos moterų ir merginų neplanuoja keisti makiažo įpročių artėjant vasaros sezonui. Man labai keista, nes aš keičiu ne tik veido priežiūros priemones (nes pasikeičia odos tipas, bet ir mano kosmetinėje atsiranda daugiau spalvų ir lengvesnės tekstūros priemonių), tačiau visos mes skirtingos ir tai labai gerai.

Kosmetikos kompanijos inicijuotas tyrimas parodė, kad trečdalis moterų (28 proc.) visgi vasarą pasitinka likdamos ištikimos savo įprastoms dekoratyvinės kosmetikos priemonėms ir spalvoms. Tačiau beveik tiek pat moterų vasarą savo grožio ritualą papildo šiam metų laikui labiau tinkančia spalvų palete – švelnesne, pasteline. 22 proc. apklaustųjų nurodė, kad vasarą dažosi mažiau, o kiek daugiau kaip 3 proc. renkasi ryškesnį makiažą.
„Moterys turėtų nepamiršti, kad vasarą mūsų odą veikia kitokie veiksniai nei kitais metų laikais – saulė, vėjas, karštis, vanduo. Todėl ir makiažas turėtų būti pritaikytas jų poveikiui. Žiemą įprastas riebesnis, kelių sluoksnių veido padengimas vasaros karštyje greitai gali virsti kauke. Nebūtina turėti dvi kosmetines, – žiemai ir vasarai, – tačiau vasaros atnešti pokyčiai makiaže padėtų ir pačiai moteriai pasijusti tarsi atjaunėjusiai“, – sako vizažistė J. Liaudinienė.Taip pat aptarėme pagrindines makiažo klaidas, pasirodo Norėdamos būti gražios, daugiau kaip trečdalis lietuvių moterų persistengia ir daro vieną pagrindinių kasdienio makiažo klaidų. Kosmetikos kompanijos „Mary Kay“ inicijuotas tyrimas parodė, kad 35 proc. moterų, darydamosi makiažą, siekia išryškinti viską – ir akis, ir lūpas. Pasak makiažo meistrės Jelenos Liaudinienės, tai viena pagrindinių dekoratyvinės kosmetikos naudojimo klaidų.
Oi, kaip šį klaidą dažnai pasitaiko mano makiažo variantuose, taip norisi ir juodos spalvos akių ir ryškių lūpų, bet pagaliau aš jau apsiraminau, lūpas prie smokey eyes makiažo varianto dažai matiniai nude lūpų dažais.
Negaliu neparodyti tobulų desertų ir naujų Mary Kay kosmetikos priemonių nuotraukųPereiname prie naujienų:

Kaip aš jau sakiau, matiniai lūpų dažai viena iš madingiausių šio sezono tendencijų, tačiau tikrai ne naujiena, Mary Kay pristato pusiau matinius naujos technologijos gelinių lūpų dažų „Semi-Matte“ kolekciją

Madingiausios šios vasaros spalvos – ciklameno rožinė bei sodrūs bordo atspalviai. Tačiau yra keletas atspalvių, kurie visuomet madingi ir tiks visoms moterims vasaros metu. Tai lašišinis atspalvis (mišinys tarp oranžinės ir rožinės spalvų), kūno spalvos (angl. nude) atspalvis bei klasikiniai raudoni lūpų dažai. Šia spalvų gama pasižymi ir „Mary Kay“ naujos technologijos gelinių lūpų dažų „Semi-Matte“ kolekcija. O lūpas šią vasarą itin populiaru dažyti ombre technika, kuri pasižymi šviesesniu atspalviu lūpų centre ir tamsesniu – išoriniuose kraštuose, – sako makiažo meistrė.

Vasaros kolekciją papildė ir naujos kartos blakstienų tušas Lash Intensity“, turintis dvigubo poveikio šepetėlį, kuris užtikrina, kad tušas kruopščiai padengs kiekvieną blakstieną nuo šaknų iki jos galiukų. Su Lash Intensity“ blakstienos atrodo  84 proc. ilgesnės ir 200 proc. tankesnės. Tušo sudėtyje esantis provitaminas B5 ir vitaminas E saugo, maitina ir stiprina blakstienas, o riebalų rūgtys apsaugo blakstienas nuo pažeidimo makiažo valymo metu. „Lash Intensity™“ – super intensyvus blakstienų tušas.


Mes gavome naujienas dovanu, todėl būtinai papasakosiu bloge apie savo įspūdžius po šių produktų testavimo.


O kokios kosmetikos priemonės gyvena jūsų vasaros kosmetinėje? Ar keičiasi naudojama kosmetika vasarą? Ar ryškėja spalvos? Bet kokiu atveju ryškios spalvos matiniai lūpų dažai privalo atsidurti jūsų kosmetinėje šį sezoną.SHARE:

Komentarų nėra

Rašyti komentarą

Blogger Template Created by pipdig