2016 m. birželio 15 d., trečiadienis

Makiažas: AtostogosAš supratau vieną labai paprastą dalyką, mano gražios odos paslaptis - miegas, saulė ir mylimas žmogus šalia, tada ir raukšlelės paakių zonoje atrodo mažiau matomos, šypsena būna veide, o gera nuotaika ir pozityvios emocijos nepalieka manęs visą dieną. Šiandien šnekėsime apie makiažą, kuriam pasirinkau be galo ryškios ir man neįprastos spalvos MAC  matinį lūpų laką. tiesą sakant, labai nuliūdau pamačius gautą testavimui atspalvį, galvojau, kad man tokios spalvos netinka, bet išbandyti reikėjo, na o kaip kitaip. 

Makiažą pradėjau nuo L'oreal kreminės pudros, vienintelė, kurios spalva dabar atitinka mano odos atspalvį, ji labai lengvai ir puikiai maskuoja:


Užfiksuojame kreminę pudra su Sensilis bronzantu, jis suteikia veidui ypatingą 'glow' efektą 


Antakiams naudoju NYX antakių želę


Akių makiažą pradedame nuo akių šešėlių pagrindo 


Ištraukiame The Balm paletė, čia yra viskas, ko gali prireikti makiažui, tokias paletes be galo patogu pasiimti su savimi:Akių makiažas: Mary- Low ir Bahama Mama

Pravedame akių liniją naudojant Oriflame flomasterį:


veido kontūravimui naudojame The Balm Bahama Mama, higlighteris - Mary Lou, o skaistalai -Cabanaboy

Lūpos - MAC skystas matinis lūpų lakas Slipper Orchid iš naujos MAC  Transformed Lips kolekcijos:


Rezultatas:
Aš manau gavosi tikrai neblogai, beliko tik priprasti prie šaltos fuksijos lūpų dažo, o apibendrinant noriu pasakyti, kad labai rekomenduoju pasiimti su savimi į keliones kosmetikos paletes The Balm, ten yra viskas, ko reikia tobulam makiažui atlikti.
SHARE:

3 komentarai

  1. tai kad veidas baltas :D ar cia su kokia blykste fotografuota..? antakiai labai graziai atrodo :)

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. Čia prieš šviesą su telefonu ;-) juk atostogos gi, o turėti rudą veidą niekada nesistengiau, man per daug, prie šviesių plaukų nelabai tinka. ;-) Už antakius ačiū

      Panaikinti

Blogger Template Created by pipdig