2016 m. birželio 25 d., šeštadienis

SVR Liftiane veido priežiūros linija


Gražaus šeštadienio ryto, mano brangieji, labai skubu su savo nauju įrašu prie rytinės kavos. Šiandien mes aptarsime SVR Liftiane veido priežiūros priemones: veido ir paakių kremus. Aš jau pasakojau savo bloge apie tobulą veido prausiklį iš SVR, atėjo eilė pasidalinti savo mintimis ir apie veido priežiūros priemones.SVR stangrinamasis priešraukšlinis veido kremasNormaliai / sausai odai.
Šilkinės konsistencijos kremas mažina raukšles, stangrina odą. Aukštos koncentracijos dermatologiniai ingredientai:
 - grynasis resveratolis kovoja su raukšlėmis, stabdo ląstelių senėjimo procesus ir prailgina jų gyvavimo trukmę;
 - aukštos molekulinės masės hialurono rūgštis intensyviai drėkina, lygina raukšles;
 - vidutinės molekulinės masės hialurono rūgštis atkuria odos stangrumą.
Be parabenų ir alergenų, tinka jautriai odai.


Talpa:40 ml.

Kaina: 32 EUR

Kur pirktiwww.eurovaistinė.lt
Priešraukšlinis akių bei lūpų kontūro kremas.

Lygina raukšles, mažina odos paburkimą ir tamsius ratilus apie akis. Tinka jautriai paakių odai. Aukštos koncentracijos dermatologiniai ingredientai: 
 - grynasis resveratrolis kovoja su raukšlėmis, stabdo ląstelių senėjimo procesus ir prailgina jų gyvavimo trukmę;
 - aukštos molekulinės masės hialurono rūgštis intensyviai drėkina, lygina raukšles; 
 - vidutinės molekulinės masės hialurono rūgštis atkuria odos stangrumą; 
 - drenuojantis peptidas mažina paburkimus ir skaistina paakius.
Lengvai įsigerianti konsistencija. Be parabenų ir alergenų, tinka jautriai odai. Patikrinta oftalmologų. 

Talpa:15 ml.

Kaina: 25 EURMano nuomonė:

Pačioje pradžioje aš labai skeptiškai žiūrėjau į šiuos kremus, prisipažinsiu, SVR kompanija nėra populiari ir girdėta, bent jau man, pliusas - parduodama vaistinėje ir gaminama Prancūzijoje. Bet po pirmo naudojimo aš supratau, teigiamas poveikis yra, jis pasireiškia labai greitai ir akivaizdžiai jaučiamas. Iš ryto aš atsikeldavau su labai minkšta, pamaitinta veido oda, paakių raukšlės tapo mažiau matomos, joms užtenka maitinimo ir drėkinimo, todėl veidas atrodo pailsėjęs. 
Nors veido kremas skirtas sausai odai jis neriebina, nekemša porų, labai gerai pasiskirsto, puikiai drėkina ir gali būti naudojamas prieš darant makiažą. Noriu paminėti, kad kremai beveik neturi kvapo, kas yra be galo svarbu.  Pati įsitikinau, kad šitie kremai tinka net labai jautriai odai, atostogaujant aš vistiek sugebėjau įdegti taip, kad nosies zona pradėjo luptis, kremas (nepalyginsi su kai kuriais serumais, kurių sudėtyje yra alkoholis, jis labai dirgina jautrią ir pažeistą odą) nuramindavo sudirgusią ir raudoną odą. Šnekant apie įpakavimą, noriu pasakyti, kad jis higieniškas, tai nėra paprastas kremas, kur reikia kišti pirštus (juk menteles naudojame ne visada), na o kainos ir kokybės atžvilgiu manau tai geriausias geriausias (Dabar Eurovaistinėje taikomos labai didelės nuolaidos, todėl pirkti tikrai apsimoka). Labai rekomenduoju išbandyti jeigu ieškote geros kokybės, patikimų, tinkančių jautriai ir labai jautriai odai stangrinamųjų prieš raukšlinių veido priežiūros priemonių.


PR sampleSHARE:

Komentarų nėra

Rašyti komentarą

Blogger Template Created by pipdig