2016 m. rugsėjo 30 d., penktadienis

Kronborg castle (Danija)


Kaip ir žadėjau, pasakoju apie viską iš eilės, todėl privalome grįžti prie kelionės į Daniją, jau pasakojau apie labai mažą miestelį Švedijoje, po trumpos kelionės ir pažinties su juo su keltu grįžome į Daniją (vos penkiolika minučių ir jau kita šalis, stebuklas kažkoks), šiandien jūsų dėmesiui Kronborg Castle.Vos keturi kilometrai skiria Daniją nuo Švedijos, kelias be galo trumpas, tačiau įdomus. Mums labai pasisiekė su oru, jis buvo nuostabus, šiltas ir saulėtas. Per vos 15 minučių taip ir nespėjau apžiūrėsi kelto (ten tikrai buvo ir barai, ir restoranai, ir parduotuvės), tik spėjau įsiamžinti laivo viršutinėje dalyje, žiūrime nuotraukas...

Kitas mūsų sustojimas - Kronborg Pilys.

Prieš Kronborgo pilį čia stovėjo Krogeno tvirtovė. Esant tvirtovei buvo lengviau rinkti mokesčius iš laivų išplaukiančių iš Baltijos jūros. Kronborgo pavadinimą pilis gavo 1585 m., kai karalius Frederikas II perstatė pilį, padaręs ją didingiausia visoje EuropojeAtgimimo laikotarpiu.
1629 m. rugsėjo 25 d. pilis visiškai sudegė, liko stovėti tik koplyčia. Pilis buvo atstatyta 1639 m. valdant karaliui Kristijonui IV. 1658m. pilį užgrobė švedai.
Nuo XVIII a. karališkoji šeima pilyje lankydavosi vis rečiau. Nuo 1739 m. iki 1900 m. Kronborgo pilis kartu su karinėmis funkcijomis buvo ir kalėjimu.
Nuo 1785 m. iki 1925 m. Kronborgo pilis visuomet priklausė Danijos armijai. Paskutinis kareivis paliko pilį 1991 m., kai buvo išformuota Elsinoro įgula, kuri gyvavo nuo 1425 m.
2000 m. lapkričio 30 d. Kronborgo pilis įtraukta į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą.

Vaizdai tiesiog nerealūs, iš visų pusių vanduo, o koks viduje grožis, paveikslai, gobelenai, indai, detalės ir šokių salė, tiesiog pasaka. labai gaila, kad viduje fotografuoti negalima, būtent todėl labai rekomenduoju pamatyti viską savo akimis.


Labai rekomenduoju nepatingėti ir užlipti į viršų, ten veda apie 150 laiptų, tačiau čia vien niekas, palyginus su tuok, koks vaizdas laukia jūsų viršuje. Negaliu patikėti, kad Danija ir Švedija TOKIOS be galo gražios šalys, kur be saulės ir jūros yra kuo pasigrožėti, ką pažiūrėti ir nuveikti.

Aš be galo laiminga galimybe pabūti čia, ačiū labai už kelionę Gosh kompanijos atstovams ir Fragrance International.
Na o aš tęsiu minimalaus drabužių kiekio ekperimentą, jau spėjau persirengti, tačiau geltona striukė taip ir liko pagrindiniu akcentu, tačiau kelionei po Pilį pasirinkau ilgą sijoną ir patogius surišamus batus.

Striukė - ZARA
Sijonas - ZARA
Megztinis - New Yorker
Akiniai - Gucci
Rankinė - New Yorker
Laikrodis - Daniel Wellington (Mados Prieskoniai)
Avalynė - Mango
SHARE:

Komentarų nėra

Rašyti komentarą

Blogger Template Created by pipdig