2016 m. spalio 11 d., antradienis

Sammy Dress for Less


Aš paskutiniu metu nevažiuoju į drabužių parduotuves? Kodėl? Nes pasižiūriu į kainas ir suprantu, nepirksiu ne už ką. Taip, sutinku, verta mokėti už išskirtinius dizainerių drabužius, už vienetinius gaminius, tačiau ar verta brangiai mokėti už tai, ką po kelių mėnesių išeis iš mados? Ar verta pirkti iš Zaros tai, ką galima nusipirkti iš internetinių parduotuvių kelis kartus pigiau? Manau tikrai ne, taip, sutinku, kiniška kokybė, tačiau mass market parduotuvės drabužiai irgi iš ten. Aš jau esu atradusi kelias parduotuves, kur galiu pirkti užrištoms akim, nes jie garantuoja kokybę. Šiandien mano pasakojimas apie www.sammydress.com


Kaip ir visos tokio tipo parduotuvės, šį veikia tokiu pat principu, siuntimas yra mokamas, priklauso nuo daugelio faktorių -svorio, šalies, bei pristatymo laiko. Aš visada pasirenku neregistruotą siuntimo variantą, siuntos atkeliauja per 2-3 savaites į paštąLabai rekomenduoju pažiūrėti į tai, kada bus pagamintas jūsų užsakymas. Prie kiekvieno drabužio yra numatomas išsiuntimo laikas (nuo 3 iki 15 dienų) jeigu nenorite laukti, atkreipkite dėmesį. 
PS. man jau taip buvo, laukiau bomberio, tačiau jis vis neateidavo, galvojau pradangino mūsų paštas, pasirodo ne, tiesiog užtrūko pagaminti (na bent jau aš taip įsivaizduoju).

Na ir manau prieisime prie to, ką užsakiau aš....

Chic Applique Stand Collar Long Sleeve Coat For WomenChic Women's Peep Toe Shoes With Tie Up and Black DesignFloral Print Lace-Up Design Sneakers


Užsakymas atkeliavo per 3 savaites, likau be galo patenkinta aukštakulniais (bloge apie juos skaitome čia), striukė atrodo pasakiškai, o vat sportiniai batai patiko mažiausiai, nes negalima pirkti pigių priekių iš tokio tipo puslapių, jie tokios pat kokybės, kiek ir sumokėjote. ;-) Apie striukė ir aukštakulnius pašnekėsime jau netrukus, o pabaigai noriu pasakyti, kad www.sammydress.com puslapyje vyksta Share and get it for free akcija, nepraleisk progos pabūti blogere ir gauti drabužių nemokamai.


SHARE:

Komentarų nėra

Rašyti komentarą

Blogger Template Created by pipdig