2016 m. lapkričio 3 d., ketvirtadienis

Burberry BODY EDPNors aš turiu be galo daug skirtingų nišinių kvepalų, kaip aš sakau  iš 'intelektualių' kvepalų grupės, kartais norisi paprastų, gerai suprantamų ir gėlių aromatų. Karatais nuo karto man labai atsibosta rožės, oud medienos kvapai, muskusas ir ambra, norisi ko nors lengvo ir neįpareigojančio. Būtent tada ranka pati pasiima Juicy Couture, Oriflame ir ką nors panašaus. Apie Burberry kvepalus galvojau jau labai seniai, norėjau, bet kaina buvo per didelė, pagaliau pamačiau išpradavimą vienoje internetinėje parduotuvėje susigundžiau ir nusipirkau.„Naujas puslapis 155 metus gyvuojančios britų kompanijos „Burberry“ istorijoje“ – taip nekukliai kūrėjai pristatė kvapųjį vandenį „Burberry Body“. Kvepalų kūrėjas Michelis Almairacas (jis – ir „Burberry London“ autorius) nutarė paimprovizuoti tradicinių angliškų rožių tema.

Rezultatas – pribloškiantis. Vien ko verta XIX a. taip mėgto absento nata! Kūrėjas pasinaudojo Žaliosios fėjos kerais, tad rožės atsiskleidė dar neregėtu grožiu.

„Burberry Body“ aromato reklamos veidu tapusi Rosie Huntington-Whiteley, pasak „Burberry“ mados namų meno direktoriaus Christopherio Bailey, yra stulbinančiai graži ir įkūnija jo stiliaus ikoną.

Firminiu Burberry lietpalčiu pridengusi nuogą kūną, Rosie Huntington-Whiteley kviečia mus pasinerti į prabanga tviskantį naujojo „Burberry Body“ aromato pasaulį.

Kvepalų natos:

Viršutinės kvapo natos: žalias absentas, persikai, frezijos

Vidurinės kvapo natos: rožės, vilkdalgiai, santalas

Pagrindinės kvapo natos: mediena, vanilė, ambra, muskusas

Mano nuomonė:


Man be galo patinka mintis, kiekvienas įvykis tavo gyvenime - nauji kvepalai, būtent todėl su manimi į keliones važiuoja vis skirtingi kvepalų aromatai, atidarai buteliuką po kurio laiko, papurški ant rankos ir tave užvaldo prisiminimai. Burberry BODY keliavo su manimi į Ryga. Pasakau iš karto, aš esu jau savo srities profesionalas, todėl į mados pasirodymus kvepalų nenaudoju, negalima tiesiog, net mano dezodorantas yra be kvapo. Kodėl? Dažniausiai spaudos atstovai sėdi šalia vienas kito, visi gauname kvepalus testavimui, kažkas dar priperka nišinių, jeigu pasikepintumėme kiekvienas savo mėgstamu kvapu, būtų tiesiog mirtis alyvuose, nes sėdėti kelias valandas vienas kito tikrai negalėtumėme. Būtent todėl mados pasaulyje galioja tokia nerašytina taisyklė, jokių kvepalų. Tačiau einant į miestą pasivaikščioti niekas nedraudžia naudoti kvepalų, todėl galima pasipurkšti ir daugiau. 
Tikriausiai pradėsiu nuo įpakavimo, lakoniškai stilingas buteliukas, auksinės detalės, Burberry logotipo raštai ant dangtelio, buteliukas labai sunkus, tačiau be galo gražus ir skoningas. Nežinau kodėl, tačiau man artimesnis EDP kvapas, gamintojas siūlo EDT (jis labai lengvas ir akvarelinis), Body Tender (aš manau tai Body variacija vasarai), Parfum Intense (niekur neradau susipažinti su kvapu, bet nuojauta sako, kad man tikrai patiktų), Rose Gold (vat šito kvapo tikrai labai norėčiau, rožes mėgstu be galo ir krašto, o ir Burberry Body kvepalų idėja man patinka, todėl manau tikrai verta įvertinti kvapą ir padaryti sprendimą). 
Parėjus namo aš papurškiau kvepalų ant riešo, kvapas buvo wow koks stiprus, pirmoji mintis buvo "negalėsiu susidraugauti", bet palaipsniui kvapas pradėjo skambėti vis gražiau ir gražiau, pagrindiniu smuiku čia groja rožė, bet ne aliejinė ar bulgariška, Body kvepaluose ji pudrinė, manau pudros kvapo aratoaui suteikia saldus persikas, irisas ir santalas. Po kurio laiko kvapas skamba labai gundančiai, labai arti kūno, gana saldžiai, bet gurmaniškai, būtent tada geriausiai jaučiamos medienos ir vanilės natos.
Aš negaliu pasakyti, kad kvapas labai jau saldus ar pudrinis, tačiau jis yra iš tų, kurie arba patinka, arba ne. Mano drabužiai Burberry Body kvepalais kvepia dar kelias dienas, na o plaukuose aromatas lieka iki kito ryto.
SHARE:

Komentarų nėra

Rašyti komentarą

Blogger Template Created by pipdig