2016 m. lapkričio 3 d., ketvirtadienis

Oriflame Gordani Gold Bronzing Pearls CompactŠitas ruduo ir Kalėdos bus auksiniu, dauguma kosmetiką gaminančių kompanijų išleido ir daugiausiai dėmesio skyrė raudonai ir auksinei spalvoms, sąraše L'oreal, Pupa, Dior ir t.t. Tačiau pirmoji auksinė kolekcija, kuri pateko į mano rankas buvo Oriflame, aš jau pasakojau bloge apie blakstienų tušą, atėjo eilė įvertinti bronzines pudras.
Tik tai, kas geriausia. Nuo savo veiklos pradžios prieš keturiasdešimt metų iki dabar „Giordani Gold“ siekė kurti gražius, išskirtinius gaminius, kupinus prabangiausių pasaulyje ingredientų. „Giordani Gold“ 40-ojo jubiliejaus proga mes patvirtiname savo kokybės siekį ir toliau tobuliname formules ir pakuotes, kad suteiktume žmonėms dar išskirtinesnius ir malonesnius gaminius. Mes aistringai siekiame kokybės ir meistriškumo, o tai tikrai atspindi gražaus gyvenimo meną.

„Giordani Gold“ gimė 1976 m. ir yra viena geriausiai žinomų ir prabangiausių „Oriflame“ kolekcijų. Nuo nuostabių aromatų moterims ir vyrams iki aukščiausios kokybės makiažo gaminių, odos priežiūros gaminių ir mados atributų – „Giordani Gold“ turi kiekvienam kažką. „Giordani Gold“ visada buvo išskirtinė kolekcija moterims ir vyrams, kurie nusipelno tik paties geriausio.

Kiekvieno „Giordani Gold“ gaminio unikali tekstūra, malonus aromatas ir daugybė vertingų ingredientų. Pristatomi stilingoje, patrauklioje pakuotėje gaminiai atspindi begalinį kolekcijos grožį ir ilgaamžiškumą. Kai jūs pamatysite, paliesite ir panaudosite „Giordani Gold“ gaminius, jūs įžengsite į grožio, elegancijos ir prabangos pasaulį.


Kur pirkti: www.oriflame.lt

Įpakavimas:

Mano nuomonė:

Nėra ko slėpti, Gordani Gold kvepalai yra mano mėgstamiausi iš Oriflame, tai mano vaikystės ir paauglystės aromatas. Asociacija nuo vaikystės - auksinė spalva, prabanga ir nerealus kvepalų buteliukas, kurį mama laikė spintoje ir leisdavo pasi kvėpinti tik ypatingoms progoms: per Gimtadienį, Kalėdas ir Rugsėjo 1-ąją. Tiesą sakant, nežinau ir nenoriu žinoti, ką galvojo apie mano kvapą klasiokai per Rugsėjo 1-sios šventę, nes aš sugebėdavau išpurkšti ant savęs pusę buteliuko kvepalų, bet už tad buvau visiškai laiminga. Būtent todėl, nes dar švieži prisiminimai apie Oriflame, būtent todėl, kad Oriflame yra pagrindinis Tallinn fashion week rėmėjas, būtent todėl, kad aš mačiau nerealius makiažus atliktus naudojant būtent šią kosmetiką, mano rankose Gordani Gold Bronzing Pearls Compact. Pudros patiko po pirmo naudojimo, bet įpakavimai gražus, juodi su auksinėmis detalėmis, stilingi ir traukia dėmesį. Tiesą sakant, pamačius pas ką nors rankose šias pudras, niekada nepagalvočiau, kad tai Oriflame (ant kiek prabangiai ir stilingai atrodo įpakavimai). Gamintojas siūlo rinktis iš dviejų atspalvių: mano mėgstamiausias Natural radiance, nes tai rožinės su auksiniu ir bronziniu pagrindu skaistalai, atrodo labai gražiai, bronzantas kiek per tamsus, ir žiemą aš jo tikrai nenaudosiu. Bronzinės spalvos burbuliukai lauks vasaros. 
Pabaigai noriu pasakyti, kad labai nustebino kompaktinių burbuliukų kokybė, jie minkšti, puikiai dengiasi ir sklaidosi, gali būti naudojami kaip skaistalai arba kaip bronzinė pudra. 


PR sampleSHARE:

Komentarų nėra

Rašyti komentarą

Blogger Template Created by pipdig