2016 m. gruodžio 6 d., antradienis

ARTISTRY™ Luxe Metallic akių šešėlių trio su metalo spalvos efektu


Manau reikia pasakyti iš karto, ARTISTRY™ Luxe Metallic geriausi kreminiai šešėliai iš visų išbandytų per ilgą bloginimo laiką. Vienu žodžiu, su metaliniais blizgiais kreminiais šešėliais aš nedraugauju. Mano paauglystėje tikras bumas buvo metaliniai skystieji šešėliais šviesių atspalvių, vienu žodžiu "Čeburekų pardavėjos įvaizdžio dalis", būtent tada prisidažiau taip, kad 'ačiū, daugiau nenoriu", bet Luxe Metallic  ant tiek tobulos, kad pasidaviau net aš.

Su naujuoju ARTISTRY™Luxe Metallicakių šešėlių trio su metalo spalvos efektu akimirksniu įamžinkite sezono išvaizdą.*Trys sodrūs metaliniai, spindintys šešėlių atspalviai – universali platina, kerintis smaragdas ir ryškus ametistas – suteikia multimilijono pikselių pigmentų spindesį ir kreminių-pudros konsistencijos šešėlių tobulumą. Puiki, greita ir lengva alternatyva pudriniams akių šešėliams.

Kaina: 44,28 EUR

Kur pirkti: https://www.amway-lithuania.com

Įpakavimas:


Rezultatas:


Mano nuomonė:

Nerealiai gražios spalvos, tikrai nerealiai. Nėra pigių blizgučių, spalvos sodrios ir labai pigmentuotos, na o kreminių šešėlių kokybė tobula. Aš tik pabandžius šešėlius ant rankos, jau skubėjau daryti makiažą ir vertinti kokybę. Galiu pasakyti tik tiek, kad įpakavimai su kompanijos logo traukia akį, na o geriausiai pigmentuotas - šviesus atspalvis, tamsiai žalias ir violetiniai pigmentuoti mažiau, tačiau vistiek gerai išsilaiko ir puikiai atrodo. Darant proginius makiažus šešėlius galima naudoti ant viso voko, arba kaip akcentą (naudojant vietoje akių pravedimo). Šešėliai nedirgina akių ir jau pelnė mano pasitikėjimą po pirmo bandymo. Labai rekomenduoju išbandyti, šiais metais ARTISTRY™ kolekcija viena iš įdomiausių. Gali būti, kad ji nėra super wow, kaip tarkim PUPA, tačiau kokybiška ir šešėlius galima naudoti ne tik Kalėdų makiažams, kas yra didelis ir svarus pliusas.

PR sample

SHARE:

Komentarų nėra

Rašyti komentarą

Blogger Template Created by pipdig