2016 m. gruodžio 29 d., ketvirtadienis

Z-me


Labas rytas, mano brangieji, vis dažniau ir dažniau internetinės parduotuvės tampa bendravimo platforma. Na o kaip kitaip įtikinti savo pirkėjus, kad suknelės ir megztiniai yra kokybiški ir verti dėmesio? Tik tai blogerių derinių nuotraukos. Nori pati tapti blogerių, gauti nuolaidas ir atrasti save? Tada tavęs laukia Z-me ir www.zaful.com
Z-Me speciali komunikacijos erdvė www.zaful.com fanams, programa labai panaši į Instagram, tačiau čia galima pridėti ir atsiliepimą, ir norimo drabužių nuotrauką, ir laimėti nuolaidą ir pinigus.

Ką reikia padaryti:

Atsiųsti ZAFUL APP ir instaliuoti į savo mobilųjį telefoną (parduotuvė su visais drabužiais, taškais, nuolaidomis ir Z-me bendravimo zona bus telefone. Man tai labai praverčia stovint kamštyje, jau turiu ką daryti be to, kad peržiūrėti Instagram ir Facebook naujienas)

Užsiregistruoti (galima tai padaryti tiesiog arba per Facebook)

Jau galima rašyti ir skelbti savo nuotraukas, bendrauti ir rašyti komentarus.
Na o štai mano profilis, labai kviečiu užsukti, like'inti ir prisijungti prie mūsų, o gal net tapti Z-me Ikona.Na ir svarbiausiai:

Iki gruodžio 31 dienos galima laimėti 50$ dovanų kuponus, 10-15% nuolaidos kuponus 100-300 Z-taškus. Laimėtojai bus pasirinkti atsitiktine tvarka, todėl labai kviečiu dalyvauti.

SHARE:

Komentarų nėra

Rašyti komentarą

Blogger Template Created by pipdig