2017 m. vasario 17 d., penktadienis

MAYBELLINE NEW YORK Face Studio Master Camo maskuoklių paletė


Labas rytas, mano brangieji, pranešu paskutines naujienas, rinkoje pastebėtas kosmetikos palečių bumas. Jeigu anksčiau visi gamintojai buvo susikoncentravę savo pajėgas tiek kontūravimo palečių gamybos, dabar labai madingos ir populiarios veido maskavimo ir koregavimo paletės. Šiandien apžvelgsiu Maybelline naujieną, o taip pat pabandysiu atsakyti į klausimą, ar reikia tokią turėti savo kosmetinėje.


Gamintojo aprašymas:Džiaukitės tobulais veido bruožais, atlikusios tris paprastus žingsnius, naudodamos vos vieną maskuoklių paletę.
Trys paprasti žingsniai, suteikiantys odai tobulą išvaizdą – tai spalvos korekcija, maskavimas ir šviesinimas.
Neutralizuokite netolygią odos spalvą, paslėpkite jos odos netobulumus ir tamsius paakius, pabrėžkite iškiliausius veido bruožus.
Kaina: 14,99 EUR
Įpakavimas ir spalvos:
Mano nuomonė:
Aš manau kad paletės yra gėris, nes visos spalvos vienoje vietoje. Tokias paletes labai patogu pasiimti su savimi keliaujant, jeigu reikia, kad makiažas būtų tobulas. Aš esu mačiusi be galo daug įvairių maskavimo palečių, visos jos labai skirtingos. Aišku, mano favoritas - MAC, ten profesionali kokybė ir padauginti negalima, nes spalvos labai pigmentuotos, labai greitai galima nupaušyti žalios spalvos veidą. 
Kodėl man patiko Maybelline? Labai prieinama kaina, naudojami paletės atspalviai ir gera konsistencija. Jeigu MAC paletės tikrai reikia ne visur ir visada, vienu žodžiu, ne į kiekvieną kosmetinę, nes violetinės, ryškiai oranžinės spalvos nėra būtinumas, Maybelline išleido paletę kurią gali naudoti kiekvienas iš mūsų. Viskas labai paprasta ir lengva, dažniausios problemos - tamsios spalvos paakių zona ir raudonis, na ir kartais nuo karto noras turėti sveik veido odą ir lengvą 'glow' efektą. Visa tai gali suteikti šita paletė. Aš ją bandžiau savaitę ir galiu pasakyti, kad spalvos paletėje atrodo žymiai ryškiau, nei realybėje. Tikrai neturėsite žalio ar geltono veido, pigmentacija nėra super stipri, net uždėjus gana storą maskuoklio sluoksnį, kreminė pudra išlygina spalvą. 
Kas patiko? 
Žalios spalvos pigmentacija (pakankamai gerai kovoja su raudoniu, tačiau pigmentacija nėra super stipri);
Švelniai rožinis atspalvis (kuris skirtas odos šviesinimui) puikiai tinka kreminiam kontūravimui;
Dviejų spalvų maskuokliai gerai maskuoja paakių zoną (ne, nepagalvokite, labai tamsiems paakiams reikės paieškoti labiau pigmentuotos priemonės, tačiau rezultatas atrodo natūraliai)
Nepatiko:
Šepetėlis, paprasčiau dirbti tiesiog pirštais
Higlighteris, rezultatas vos vos matomas

Ką noriu pasakyti apibendrinant, kad MAYBELLINE NEW YORK Face Studio Master Camo maskuoklių paletė gerai susitvarko su užduotimi, tačiau nėra skirta profesionaliam naudojimui. Būtent todėl ją naudoti paprasta ir lengvą, padauginti neįmanoma.
Ar rekomenduoju? Net nežinau, jeigu norite žaisti su spalvom ir išbandyti naujieną, tikrai taip. Na o jeigu naudojate tik vienos spalvos maskavimo priemonę, kam ką nors keisti?

PR sampleSHARE:

Komentarų nėra

Rašyti komentarą

Blogger Template Created by pipdig