2017 m. vasario 3 d., penktadienis

NYX #NOFILTER Finishing Powder


Kai aš buvau Rygoje prieš gerus kelis mėnesius, NYX parduotuvėje aš pamačiau NYX #NOFILTER Finishing Powder, bet nebuvo testerių, todėl pirkti aš pabijojau. Aš Dievinu 'glow' efektą ant veido, tačiau su pudra 'glow' efektą su mišria oda pasiekti gana sunku, todėl tam mano kosmetinėje buvo nuostabioji MAC Studio Sculp kompaktinė pudra, tačiau jį ėjo į pabaigą. Aš ją bet kokiu atveju dar nusipirksiu ir ne vieną kartą, tačiau ar gali NYX pigesnis variantas pakeisti MAC?

NYX #NOFILTER Finishing Powder (spalva Ivory)


MAC STUDIO SCULPT DEFINING POWDER (spalva Medium)

Su MAC (nuotraukai du metai, bet efektas nuo pudros čia matomas geriausiai)Su NYX

Mano nuomonė:

Na o dabar pakalbame apie pranašumus, skirtumus ir rezultatą. Manau visiems akivaizdu, MAC pudros kaina 31 EUR, NYX - 12,40 EUR, svoris MAC - 10 gr., NYX - 9,6 gr. Iš pirmo žvilgsnio pudros labai panašios, suteikia švelnų 'glow' švytėjimo efektą ant odos. NYX maskuoja geriau, spalvų pasirinkimas didesnis, tačiau dėl per didelio pudrinio efekto 'glow' efekto beveik nesimato. Aš pastebėjau tik vieną dalyką - pudra labai įšviesina veido zonas. Aš naudojau savo mėgstamą Dior Star pudrą (kaip įprastai), ant viršaus užtepiau NYX ir supratau, mano veido spalva per šviesi, lyg būčiau lavonas (nuotraukose su Milani pudra, kuri man kelis kartus tamsesnė negu reikia, o rezultatas tas pats lavonas ant veido). Būtent todėl galiu teigti drąsiai, jeigu jūsų pudra tamsesnio atspalvio negu reikia, panaudojus pudrą galima išgauti norimą spalvos rezultatą. Noriu pridurti, kad NYX puikiai maskuoja poras, koreguoja veido atspalvį ir fiksuoja makiažą. Tiesa, draugauja ne su visomis pudromis. Taip pat dėl savo pudrinės tekstūros NYX labai stipriai paryškina raukšles paakių zonoje.
Šnekant apie MAC noriu pasakyti, kad tai jau du metus mano mėgstamiausia proginė pudra. Ji maskuoja mažiau, tačiau neturi pudrinio finish'o, atrodo ant veido tobulai gerai ir natūraliai (kas nemažiau svarbu). Draugauja beveik su visomis mano turimomis pudromis, nešviesina veido, o suteikia jam 'glow' efektą.
Ką pirkti? Priklauso tik nuo jūsų, o aš supratau, kad NYX #NOFILTER pudrą galėsiu naudoti tik kaip higlighetrį, na o pirkti teks MAC dar vieną kartą.

SHARE:

Komentarų nėra

Rašyti komentarą

Blogger Template Created by pipdig