2017 m. kovo 9 d., ketvirtadienis

CAVALLI Paradiso Assoluto Purškiamas kvapusis vanduo


Kai iki vasaros atostogų dar labai toli (nors kelionių kelialapis jau užsakytas ir širdis nuo tos minties plaka dar stipriau), o saulės ir šilumos labai trūksta, į pagalbą skuba naujas CAVALLI Paradiso Assoluto Purškiamas kvapusis vanduo. Kaip žada gamintojas "Kvepalai nukelią moterį į Rojų, kur mėgaujamasi prabangaus sodo teikiamais malonumais", manau būtent to ir reikia tokią lietingą ir niūrią dieną....

Naujausias aromatas „Paradiso“ kolekcijoje leidžia pajusti itališką gyvenimo džiaugsmą. Kvepalai nukelią moterį į Rojų, kur mėgaujamasi prabangaus sodo teikiamais malonumais. Ryškios visterijos ir rožinių pipirų natos atskleidžia moters viliokliškumą. Visoje „Paradiso“ kolekcijoje jaučiamas laukinis jazminas susilieja su raudonosios lelijos aromatu. Vanilės, sandalmedžio ir pačiulio natos sukuria nuostabią aromato šerdį. Deimanto formų įkvėptas ryškus buteliukas tik dar labiau sustiprina viliokliškos moters įvaizdį.

Kur pirkti: Kristiana ir Kosmada

Įpakavimas:
Mano nuomonė:

Tai jau trečiasis Roberto Cavalli aromatas Paradiso kolekcijoje. Tiesą sakant, galimybės susipažinti su pirmais neturėjau, bet būtinai tai padarysiu, nes CAVALLI Paradiso Assoluto  mano akimis -geros nuotaikos ir pozityvumo šaltinis. Aš negaliu pasakyti, kad kvapas gėlių ir labai lengvas. Tikrai ne, tai prabangus, rytietiškas baltųjų gėlių su sandalmedžio pagrindu paskanintas rožiniais pipirais aromatas. Papurški kvepalų ant rankos, ir tu jau ne Lietuvoje, kur už lango lyja ir oras visiškai nekvepia pavasariu. Man vaizduotė piešia paslaptingą jazminų ir raudonųjų lelijų sodą, kur gėlių aromatas labai skaidrus, kur pagrindiniu smuiku groja saldžios vanilės ir kiek prigesintas pačiulio kvapai.
Labai noriu pagirti kvepalų buteliuko dizainą, jis stiklinis, sunkus ir atspindi paslaptingą kvepalų aromatą. Ant dangtelio auksinės spalvos Cavalli logotipas, kuris primina apie išskirtinį dizainą ir aukso prabangą. Aš pastebėjau, kad Cavalli tiesiog negali apsieit be tradicinių auksinių detalių nei kuriant aromatus, nei namų dizaino detales, nei drabužius.
Apibendrinant noriu pasakyti, kad su CAVALLI Paradiso Assoluto geriau nepadauginti, nes kvapas labai labai stiprus, ant kūno išsilaiko visą dieną, ant drabužių jį jaučiu dar kelias dienas, na o pirkti aklai tikrai nerekomenduoju.
Vienu žodžiu, jeigu norisi gėlių bombos ir prisiminimų apie kelionę, labai rekomenduoju susipažinti ir įvertinti, patiks visoms baltųjų gėlių ir išskirtinių kvepalų mylėtojoms.


PR sample

SHARE:

Komentarų nėra

Rašyti komentarą

Blogger Template Created by pipdig