2017 m. balandžio 24 d., pirmadienis

Savaitės anonsas ir naujienosSveiki, mano brangieji, šiandien pirmadienis, o tai reiškia, kad atėjo laikas planuoti savo darbus. Noriu pasakyti, kad mano priimtas sprendimas nerašyti blogo savaitgaliais yra nerealus, pagaliau galiu pailsėti (foto grafuodama drabužių derinukus), tačiau tai nėra svarbu, svarbu mieste, gamtoje, kažkur kitur, o ne namuose prie kompiuterio. Praeitą savaitę buvo trumpa, todėl šeštadienį (tam kad tilpti nors kiek į grafiką) blogą rašyti teko, na o jau šią savaitę bandysiu suplanuoti savo darbus taip, kad savaitgalis likti poilsiui. Šią savaitę bloge dar daugiau naujienų, bet tai dar ne viskas, kelios naujienos dar pakeliui, todėl apie juos šnekėsime tik kitą savaitę.


Skubu aptarti YSL MON PARIS kvepalus, nerealus kvapas, kaip vyras sako, YSL'niškas.


Gavau Matrix plaukų priežiūros priemones testavimui, tačiau šnekėsime apie Sugar Shine plaukų šveitiklį, kuris pirmą kartą buvo išbandytas salone, na o prieš kelias dienas namuose. 


Ketvirtadienio rubrika Beauty Talk


Labai džiugu, kad gavau visus BeYu lūpų aliejus testavimui.  Jie tokie nuostabūs, kad negaliu nustoti naudoti.


Ateina mėnesio pabaiga, todėl aptarsime dažniausiai naudojamas kosmetikos priemones


Papasakosiu kodėl man netiko Botanicals Safflower plaukų priežiūros linija


Mano kosmetinėje beveik nėra nude spalvos MAC lūpų dažų. Pagaliau, pagaliau atsirado vienas kreminis Hung Me variantas, kuris tobulai atrodo su mano jau turimu Stone lūpų pieštuku.


Penktadienį gaminsime Cezario salotas
Naujienos:

Visai netikėtai gavau matinius Urban Decay lūpų blizgesius, spalvos kaip man: raudona, fuksija, violetinė
Kaip aš jau ir sakiau Matrix ir L'oreal Professionnel naujienos


Gavau serumą nuo plaukų slinkimo iš https://www.swissclinic.co.uk/en/artiklar/hair/hair-renewal-serum-x2.html Be galo įdomu išbandyti, nes plaukų priežiūra mano 'must have' , priemonės nuo plaukų slinkimo labai aktualūs pavasarį.


Clinique lūpų blizgesiai putlina lūpas, na o rožinis variantas patiko be galo ir krašto jau po pirmo naudojimo


Pabaigai žvakės iš http://www.kringle.lt , jos tokios tobulos, kad negaliu atsidžiaugti, net sunku išsirinkti kokia iš jų patinka labiausiai. Jau greitai aptarsime kvapus bloge
Tokia planuojama mano savaitė,

Ačiū, kad skaitote,SHARE:

Komentarų nėra

Rašyti komentarą

Blogger Template Created by pipdig