2017 m. gegužės 31 d., trečiadienis

GIORGIO ARMANI SKY DI GIOIA


Kaip jau supratote, mano brangieji, atostogos pasibaigė, aš jau namuose, už lango lietus ir niurus oras, viskas kaip priklauso Lietuvai. Nuostabu, kad turiu labai daug gražių nuotraukų, kurias tvarkysiu palaipsniui, pratęsdama malonumą. Šiandien jūsų dėmesiui naujas GIORGIO ARMANI SKY DI GIOIA aromatas.
Sky di Gioia EDP

Gėlių/vaisių aromatas moterims

Nauja džiaugsmo išraiška!

Jis paskleidžia gryną džiaugsmą savo aplinkoje. Sukurtas 2010 metais, Acqua di Gioia yra tarsi švelnus ryškaus gamtos ir vandens kvapo proveržis, kaip pačios gyvybės šaltinis. Tada atsirado dar du nauji aromatai, abu sukurti iš pojūčių ir užpilti džiaugsminga sudėtinių dalių galia: Air di Gioia ir Sun di Gioia.

Vanduo, oras ir saulė... Tai trys nepakartojamai stiprios nesutramdomo gamtos pasaulio dalys, dabar turinčios savo kvepalus.

Šiemet kolekcija įgyja begalinę svajonių erdvę: Sky di Gioia.

Sky di Gioia jungia įtikinamą patirtį, perduodamą grožio ir begalinio masto regėjimu, kuris ramina ir sukuria laimę... Vaizdą, kurio patrauklumas niekada neišnyksta: tai virš jūros rausvai švytinčio saulėtekio patrauklumas. Tai taip pat ir vilties žinutė: kiekvienos dienos pradžia su juo atneša begalę naujų galimybių, o kiekviena aušra yra optimizmo viltis.

Parfumerė Marie Salamagne (FIRMENICH) panaudojo senovinius būdus sulieti dangų švelniais atspalviais ir sukūrė rasa kvepiančios šimtalapės rožės širdį Sky di Gioia. Tada ji dar pridėjo putojančių vaisių pokvapių: šviežio, sultingo ličio kartu su traškia žalia kriauše; abu kvepiantys kaip vienas, kaip saulės spindulėlis. Aksominė bijūnų prabanga perdengia rožę, šviežiais lašeliais persimaišančią su švelniai sūriu Transluzone aromatu. Dosnus, glostantis, tradiciniu būdu įpiltas šimtalapės rožės traukalas suteikė dar daugiau subtilumo. Todėl gėlė atskleidžia švelnų ir trapų kaip rožės pumpuras veido kvapą. Galiausiai, baltas muskusas Helvétolide papildo šį prigimtinai moterišką ir džiaugsmingą pasaulį savo juodųjų serbentų pumpurų ir gervuogių lapų kvapu.

„Aš sužavėtas aušra, jos nuolat kintančiomis spalvomis ir begalinėmis šviesos ir šešėlių priešingybėmis“, GIORGIO ARMANI.

Apvalus ir lygus kaip akmenukas, Sky di Gioia buteliukas atsirado įkvėptas ypatingų Viduržemio jūros saulėtekio spalvų – nuo itin šviesiai rausvo atspalvio iki šviesaus gryno stiklo atspindžio. Kamštelis išsiskiria ryškesniu rožiniu ličio atspalviu.

2015 m. GIORGIO ARMANI pasirinko vengrų modelį Barbara Palvin atstovauti įkūnijant di Gioia laidos kvepalus. Nuo tada Barbara puošia kiekvieną naują Gioia istorijos puslapį. Jos veidas vaizduojamas viena spalva su itin švelniu rožiniu atspalviu, perteikiančiu visą Sky di Gioia švelnumą ir pasakišką kokybę. 

Kur pirkti: www.douglas.lt  Mano nuomonė:

Aš jau pasakojau savo bloge, kad į keliones visada pasiimu vieną kvepalų buteliuką (dažniausiai naują), būtent toks sprendimas sustiprina prisiminimus apie kelionę. Taip jau gavosi, kad du metus iš eilės mano atostogos kvepia GIORGIO ARMANI nuostabiai aromatais. Praeitais metais tai buvo Sun, o šiais metais DI GIOIA aromatų šeimą papildė labai gaivus gėlių aromatas SKY. 
Labiausiai nustebino kvapas, nes SKY kvepalų pavadinimas asocijuojasi su gaiva, jūriniu aromatu ir švelnumu. Nieko panašaus, kvapas 100% gėlių ir vaisių. Aš labai gerai jaučiu bijūnus paskanintus salstelėjusių ličių aromatu, po kiek laiko jaučiasi rožės su muskuso poskoniu. Be jokios abejonės, tai vasarai ir atostogoms skirtas aromatas, jis lengvas, gaivus, nepriklausomai nuo oro temperatūros neerzina nei kvapo šeimininkę, nei kitus. Aš jaučiu kvepalus apie geras 3-4 valandas, plaukuose kvapas išsilaiko iki kitos dienos. Ar rekomenduoju? Jeigu ieškote vasarai lengvo gėlių-vaisių kvapo, tikrai taip. GIORGIO ARMANI DI GIOIA kvepalų kolekcijoje tikrai atrasite savo vasaros aromatą.

PR sample

SHARE:

Komentarų nėra

Rašyti komentarą

Blogger Template Created by pipdig