2017 m. gegužės 19 d., penktadienis

Let's Fashion by RESERVEDGero penktadienio, mano brangieji, šiandien mes su jumis keliausime į Reserved parduotuvę apžiūrėti apatinį trikotažą ir miego drabužius. Mes beveik du mėnesius šnekame apie madingas drabužių tendencijas, apie dizainą ir atspalvius, tačiau vis praleidžiam tai, kas svarbiausia - apatinius.

Let's Fashion..... Juk šiandien penktadienis, pats laikas pasipuošti ir nustebinti savo antrąją pusę, arba tiesiog nusipirkti labai patogias ir natūralaus audinio naktinukes sau, o gal jums trūksta žaismingų šlepečių? Visa tai rasite RESERVED tiek paprastoje, tiek internetinėje parduotuvėje.

Mažiau kalbų, daugiau nuotraukų, juk dėl to šiandien ir susirinkome...


RESERVED siūlo savo pirkėjams labai platų apatinių pasirinkimą, spalvinė gama maloni, nuo juodos iki ryškios raudonos. Apatiniai atrodo kokybiškai, aš nusipirkau braletę, po kiek laiko papasakosiu, kaip nešiojasi.  Man labai patiko rožiniai-juodi nėriniuoti apatiniai, kurie skirti labiau ypatingai progai, nei kasdieniniam nešiojimui. Kiekvienai dienai aš linkusi pasirinkti minkštus, natūralaus audinio apatinius. Jie malonūs kūnui, nesimato po drabužiais, jų spalvos prigesintos ir derinti su drabužiais juos žymiai paprasčiau.
Aš manau, kad RESERVED apatiniai, nuostabus planas penktadienio vakarui, nesvarbu, ar eisite į klubą, ar į romantišką vakarienę ir pasimatymą, ar pasiliksite namuose prie televizoriaus žiūrėti filmų, pasirinkimas labai platus, kiekvienam skoniui, kiekvienai progai.

SHARE:

Komentarų nėra

Rašyti komentarą

Blogger Template Created by pipdig