2017 m. gegužės 23 d., antradienis

NYX PRISMATIC SHADOWS (Jaded ir Voodoo)Nors jau ir vėlai, nusprendžiau kiek padirbti, kol yra geros kokybės internetas ir galima įkelti nuotraukas, tuo reikia naudotis. Juk niekada nežinai, kas bus rytoj, čia ne namai, čia kita šalis. Vienu žodžiu, manau reikia aptarti išbandytas kosmetikos priemones, o jeigu tiksliau, NYX akių šešėlius, kuriuos nusipirkau pati, tik tai pamačius. Takių spalvų ieškojau labai seniai, todėl be galo apsidžiaugiau, na o laimės nebuvo ribų, kai supratau, kad kokybė tikrai superinė ir neprašoviau.Akių šešėliai

Pažvelk į gyvenimą per spalvų kaleidoskopą su mūsų akių šešėliais Prismatic Shadows. Kurk išskirtinius 12 metalu žvilgančių atspalvių derinius ir mėgaukis kerinčiu akių įvaizdžiu vos per kelias sekundes.

Kaina: 6.79 EUR

Kur pirkti: NYX Parduotuvė PC Panorama, Vilniuje ir  www.douglas.lt
Mano nuomonė:

Labai seniai žiūrėjau į ptismatic tipo šešėlius iš Urban Decay, net buvau jau pasiruošusi nuspirkit, bet kaina darė savo. Gaila, na gaila pinigų ir viskas, nors šešėlių spalvos be galo tobulos. Pagaliau NYX parduotuvėje pamačiau juos, tuos stebuklingus atspalvius ir nusprendžiau nusipirkti. Kaina, palyginus su UD ir MAC, tikrai nėra aukšta, spalvos labai pigmentuotos ir ryškios. Blizgučiai kiek byra, šešėliai reikalauja akių šešėlio pagrindo (geriausiai juodos spalvos), bet už tobuliausius atspalvius galiu atleisti jiems viska. Kuris atspalvis man patinka labiausiai?  Rudai žalsvas ar tamsiai žalias? Abu vienodai, nes net sunku pasirinkti. pažadu, tai ne pirmi prismatic tipo šešėliai mano kosmetinėje. Manau jau rytoj įkelsiu makiažo nuotraukas, kur bus aiškiau, kaip šešėliai atrodo ant akių. 
Apibendrinant noriu pasakyti, kad rekomenduoju, nes kartais reikia išbandyti ką nors netikėto ir naujo. Taip, pilnai sutinku, dieniniams makiažams tokios spalvos nelabai tinka, tačiau tai be jokios abejonės vakarinio makiažo 'must have'.

SHARE:

Komentarų nėra

Rašyti komentarą

Blogger Template Created by pipdig