2017 m. gegužės 2 d., antradienis

You're pawesome by Invisibobble


Aš manau, kad apie Invisibobble gumytes šnekėjome ne vieną kartą, tačiau manau, kad apie geriausius iš geriausių galima šnekėti dar ilgiau. Kodėl? Nes jau nebe įsivaizduoju savo plaukų gyvenimo be šių gumyčių, atrodo nieko ypatingo, tačiau privalo būti kiekvienoje iš mūsų kosmetinių.Mano nuomonė:

Pas mane spintoje guli visas kalnas įvairių Invisibobble gumyčių: didelių, klasikinių, mažų, įvairių spalvų ir limituoto leidimo. Juokas, juokais, tačiau mano pirmosios ryškiai rožinės gumytės dar gyvos ir puikiai tarnauja. Aišku, kai buvo litai, sumokėti gana brangiai už kažkokias plaukų gumytes nebuvo jokio noro, bet pirmą kartą išbandžius, jau nepirksi jokių kitų plaukų segtukų. Man jau visai įprasta surišti plaukus (ačiū dievui, yra ką surišti, plaukai atsigavo ir paaugo) jeigu nėra noro plauti ir tiesinti jų. Invisibobble tvirtai suima plaukus, nespaudžia ir nesukelia nemalonių pojūčių. Naujas dizainas ir spalvos tik tai sukelia geras emocijas. Anksčiau aš stengiausi pasirinkti baltas, permatomas arba nude spalvos gumytes, dabar suprantu, net ryškiai rožinės atrodo puikiai. 
Na ir paprastas dalykas, jeigu gumytė prarado savo formą ir išsitampė, reikia palaikyti ją po karšto vandens srovę. Dauguma rašo, kad ji nebus tokia tampri kaip anksčiau, bet per du metus, aš to nepastebėjau, skubi priminti, mano ryškiai rožinės dar gyvos ir puikiai tarnauja.
Ką noriu pasakyti pabaigai, nepagailėkite pinigų, nusipirkti originalius Invisibobble, tai gera investicija, patikėkite, gumytės tarnaus dar labai ilgai.

PR sampleSHARE:

Komentarų nėra

Rašyti komentarą

Blogger Template Created by pipdig