2017 m. rugsėjo 28 d., ketvirtadienis

MAYBELINE NEW YORK Instant Age Rewind paakių maskuoklis


Sveiki, mano brangieji, jau tikriausiai pastebėjote, kad rinkoje atsirado super naujiena - MAYBELINE NEW YORK Instant Age Rewind paakių maskuoklis. Aš dabar specialiai patikrinau, apie savo turimą, tokį pat maskuoklį (kurį užsakiau iš www.ebay.com) rašiau lygiai prieš 3 metus. Ar galima patikėti, kad pas mus naujienos keliauja taip ilgai? Vienu žodžiu, šiandien labai trumpai apie maskuoklius, nes jau ir taip žinau, tobulai geri, mane domina tik vienas klausimas, ar jie tokie patys geri, kaip ir mano pirkti iš užsienio, ar tai tau 'patobulina' kokybė Lietuvos rinkai?

Koncentruotas maskuoklis su ypač tikslia kempinėle, akimirksniu paslepiantis tamsius paakius ir raukšleles. Instant Age Rewind maskuoklio formulė yra su goji uogomis, pasižyminčiomis senėjimą lėtinančiomis savybėmis, ir haloksilu, kuris padeda kovoti su odos atspalvio pakitimais ir suteikia odai stangrumo. 

Naudoti šiuo maskuokliu itin paprasta - pasuk maskuoklio kojelę rodyklėmis pažymėta kryptimi, kad ant kempinėlės atsirastų šiek tiek formulės, kempinėle užtepk maskuoklio ant paakių odos ir išsklaidyk į išorę nukreiptais potėpiais, kad veido oda labiau švytėtų, maskuoklio užtepk ir ties vidiniais akių kampučiais, skruostais, antakių linkiu ir nosies centru. 

Rezultatas – paslėpti tamsūs paakiai bei raukšlelės, skaistesnė ir žvalesnė oda aplink akis.
Mano nuomonė:

Nors esu labai skeptiška, dažniausiai užsienyje ir Lietuvoje pirktų produktų kokybė laba skiriasi, šį kartą galime miegoti ramiai, MAYBELINE NEW YORK Instant Age Rewind paakių maskuoklis toks pats geras. Mano seno turimo maskuoklio atspalvis Light, spalva atitinka, konsistencija ir maskavimo savybės išliko tokios pat geros. Tikriausiai paslaptis slypi neįprastoje maskuoklio kempinės formoje. Dievinu kosmetikos priemones, kur nereikia kiršti nei rankų, nei šepetėliu, nei pirštų galiukų.  Pasiėmei, padengei, su pudros šepetėliu išskaidai, viskas labai lengva ir paprasta.  Labai rekomenduoju rinktis tik Light atspalvį, nes Nude gana tamsus ir labai oranžinis, vargu, ar mūsų Lietuviškai šviesiai odai jis gali tikti. Maskuoklio konsistencija nėra super tiršta, tačiau idealiai maskuoja paakių odą, nesubėga į raukšleles ir suteikia odai skaistumo ir natūralumu. Tai ne super maksuojantis MAC maskuoklis, kur maskuoji ir veido nesimato, tai unikali formule, kuri gana gerai maskuoja, tačiau veidas neatrodo kaip kaukė. Aš savo turimą labai mylėjau ir branginau, naudojau tik ypatingoms progoms, pagaliau galiu nebijoti, tokį pat maskuoklį jau galima rasti Lietuvos parduotuvėse,  tai yra nuostabu.

PR sample


SHARE:

Komentarų nėra

Rašyti komentarą

Blogger Template Created by pipdig