2017 m. rugsėjo 19 d., antradienis

PUPA Milk Lovers OAT MILK AND VANILLA kūno sviestasTas jausmas, kai norisi apie kažką parašyti, bet tiksliai apie ką nežinai. Atrodo apie veido kremus dar ankstoka, apie plaukų priežiūra su Leoror Greyl nesinori, nes tik vakar pamačiau pirmus rezultatus, vis bandau atitaikyti šampūną. Būtent todėl šiandien jūsų dėmesiui nuostabiausias kūno kremas iš PUPA Milk Lovers serijos, kuris patiks absoliučiai visiems.


Turtingos, sviestinės tekstūros kremas su avižų pienu ir vanilės ekstraktu maloniai pasiskirsto ant odos, greitai susigeria ir palieka odą itin švelnią. Rekomenduojama sausai odai. Be parabenų, silikono, alkoholio ir dažiklių.

Kaina: 14,50 EUR

Kur pirkti: KristianaMano nuomonė:

Apie PUPA kūno priežiūros priemones, net ir labai norint, nieko blogo pasakyti negaliu. Testavau labai daug įvairiausių linijų: aliejų, kūno šveitiklių, dušo gelių ir kremų, sviestų. Patiko absoliučiai viskas, labai aukšta kokybė, kokybiški įpakavimai, prieinamumas. Gal kainos kiek per aukštos, tačiau gera kosmetikos priemonė niekaip 2 EURŲ kainuoti negali. Šį kartą mano rankose PUPA Milk Lovers OAT MILK AND VANILLA kūno priežiūros linija: dušo pienelis, kreminis šveitiklis, vonios putos ir kūno kremas. Tikriausiai jau supratote, kad kūno kremas patiko labiausiai, būtent todėl apie jį šnekame šiandien. Tai labai tirštos konsistencijos kremas, kuris pasiskirsto gana sunkiai, tačiau tirpsta nuo kūno temperatūros. Puikiai maitina, maloniai kvepia (nors mano vyrui nepatinka saldesni vanilės ir pieno kvapai, nes nes neliko abejingas), įpakavimas vonios puošmena. Aromatas išsilaiko ant drabužių labai ilgai, net kitą dieną dar jaučių šio kremo aromatą, gaila, kad PUPA nesiūlo savo ištikimėms gerbėjams ir pirkėjams ir kvepalų, tikrai nusipirksčiau. Kiek supratau, PUPA pristato kelių kvapų linijas, todėl tikriausiai pasinaudosiu akcija Kristiana parduotuvėse ir dar nusipirksiu vieną kūno kremą, nes atšalus orams turiu daugiau dėmesio skirti savo odos priežiūrai.

PR sample


 
SHARE:

Komentarų nėra

Rašyti komentarą

Blogger Template Created by pipdig