2017 m. lapkričio 15 d., trečiadienis

Dior Rouge Dior Liquid (spalva 565)


Labas rytas, mano brangieji, tikrai neslėpsiu, testuoti ir rašyti savo nuomonę apie Dior nepasakomai malonu, tačiau dažniausiai, rašant atsiliepimus, brendo pavadinimas man neturi tokios didelės reikšmės. Dažniausiai liukso klasės gamintojai užtikrina puikų įpakavimą ir gerą kokybę. Šiandien mes su Jumis pašnekėsime apie Dior Rouge Dior Liquid lūpų blizgį.

Rouge Dior Liquid

Skysti lūpų dažai

Sodrios madingos spalvos skysti lūpų dažai, suteikiantys ilgalaikį rezultatą bei 3 efektus: matinį, metalo žvilgesio ir satininį.

Rouge Dior linijoje ir vėl atsirado naujovė – skysti lūpų dažai, suteikiantys sodrią spalvą ir įvairius efektus. Jie išlieka iki 12 valandų, suteikdami komforto pojūtį. Tikra brangenybė su trimis skirtingais efektais: matiniu, metalo žvilgesio ir satininiu.

Norėdami sukurti ryškesnį ir ilgiau išliekantį rezultatą, nubrėžkite lūpų kontūrą ir užspalvinkite lūpas Dior Contour pieštuku. Tuomet tepkite Rouge Liquid lūpų dažus patogių teptuku.

Rouge Dior lūpų dažų sudėtyje yra mineralinių vaškų, ypač smulkių blizgių dalelių ir aliejų derinys, kuris suteikia spalvai sodrumo, padeda tolygiai užtepti lūpų dažus ir suteikia ilgalaikį rezultatą. Tai kas anksčiau buvo nesuderinama, dabar sujungta šių lūpų dažų formulėje.

Kur pirkti: KristianaMano nuomonė:

Dior lūpų blizgesiai visada buvo mano favoritais, jie su blizgučiais, spalvos tobulos, konsistencija kiek lipnoka, todėl išsilaiko ant lūpų puikiai. taip, reikia nepaleisti plaukų, nes tada spalvoti dryžiai ant veido garantuoti. 
Dior Rouge Dior Liquid visiška naujiena rinkoje, tobulai gražus, prabangus, tamsiai mėlynas "Dioriškas" įpakavimas. Sidabrinės detalės ir logo aplikatoriaus viršuje garsiai šaukia apie gamintoją. Mano spalva gana ryški, sodri ir labai pigmentuota. Blizgesio konsistencija tiršta, kvapas - vos vos vanilė su retro lūpų dažų poskoniu. Po pirmo naudojimo aromato aš nepastebėjau, tik dabar rašant atsiliepimą supratau, kad jis yra. Dior Rouge Dior Liquid labai maloniai padengia lūpas, neišbėga už kontūrą, spalva labai ryški, tačiau nenudažo dantų ir lieka vietoje. Paradoksas, tačiau 'šlapias satininis efektas' išsilieka labai labai ilgai.

Ar rekomenduoju? Tikrai taip, mielai išbandyčiau ir kitus atspalvius, pvz ryškiai raudonus.


PR sample
SHARE:

Komentarų nėra

Rašyti komentarą

Blogger Template Created by pipdig