2017 m. lapkričio 22 d., trečiadienis

Smashbox Iconic Primer Stick


Gero vakaro, mano brangieji, kelintą dieną iš eilės prisėsti prie blogo rašymo gaunasi tik vakare. Kaip ir norėčiau rytais spėti padaryti viską, niekaip neišeina. Geriau vėliau, negu niekada, juolab jau seniai noriu papasakoti apie tobulą Smashbox Iconic Primer Stick praimerį, kuris nereikia veido odai riebaluotis net 12 valandų. Patikrinta ekstremaliomis sąlygomis ir galiu pasakyti, tikrai veikia.Iconic Primer Stick 
Makiažo bazė
Pašalinkite nuotraukų retušavimo programėlę ir atsikratykite riebalų perteklių sugeriančių servetėlių! Lengvas ir nedžiūstantis, šilkinės tekstūros naujasis pieštukas lengvai slysta oda nepalikdamas žymių. Matinį atspalvį suteikianti makiažo bazė paruošia ir išlygina odą, iš karto paslepia jos trūkumus, plonos linijos ir poros tampa mažiau pastebimos bei iki 12 val. kontroliuojamas odos blizgesys.
Kaina: 36,95 EUR
Kur pirkti: www.douglas.lt

Mano nuomonė:

Jeigu reikia įvardinti mėgstamiausius makiažo pagrindus, be jokios abejonės tai būtų Smashbox. Pasakysiu nuoširdžiai, mėgstamiausias makiažo pagrindas Photo Finish (klasikinis permatomas variantas), tobuliausias iš visų tobuliausių, bet reikėjo išbandyti Primer Stick. Mano veido oda mišri, keičiasi priklausomai nuo sezono, tačiau šnekant apie ekstremalias sąlygas (labai ilgus vakarėlius, pristatymus ir seminarus) tampa labai riebi. Pasakoju visą istoriją, savaitgalį dalyvavau The Makeup Lovers renginyje, pirmą dieną pridrėkinau veidą taip, kad link pietų, nežiūrint į tai, kad naudojau MAC Studio Fix kreminę pudrą ir Smashbox bazę, veidas tapo riebus kaip blynas. Logiška, apšvietimas, kondicioneriai ir šildymo sistemos padarė savo, bet aš to nesitikėjau. Antrą dieną (sąlygos nesikeičia) į T zoną aš naudojau Primer Stick, ką galvojat, veidas visą dieną išlaikė matiškumą ir nesuriebalavo. Galiu pasakyti tik tiek, kad šios pieštuko tipo bazės nerekomenduoju tepti ant viso veido, tik ant T zonos (nebent jūsų oda labai riebi). Pačios bazės tekstūra labai neįprasta, tai tiesiog baltos spalvos pieštukas, kuris iš karto suteikia matiškumo, susigeria akimirksniu ir paslepia poras. Jeigu jūsų odai reikia matiškumo, drąsiai rekomenduoju išbandyti.PR sampleSHARE:

Komentarų nėra

Rašyti komentarą

Blogger Template Created by pipdig