2017 m. gruodžio 1 d., penktadienis

24 dienos iki Kalėdų su Kiehl's


Labas rytas, mano brangieji, pagaliau aš grįžau prie normalaus darbo tempo, atsisukti nespėjau, o jau penktadienis. Už mano lango tikroji žiema, o kalendorius man primina, kad laikas pradėti išpakuoti Advento kalendorius, juk iki Kalėdų liko vos 24 dienos. Pradėsime šiandien nuo tobulo ir labai gundančiai atrodančio Kiehl's kalendoriaus, kuris pagamintas bendradarbiaujant su meno dizainere Kate Moross.


Mano nuomonė:

Dievinu Advento kalendorius, juk taip lengvai ir paprastai galima atrasti kažką naujo. Dažniausiai Advento kalendoriuje būna mini kosmetikos priemonių įpakavimai, kurie labai praverčia keliaujant arba tobulai tinka pirmai pažinčiai su produktu. 
Ką noriu pasakyti aš, blogeris irgi žmogus, nenoriu aš išpakuoti viso kalendoriaus iš karto, laikai, kai aš buvau vaikas seniai praėjo. Todėl labai kviečiu visus žiūrėti mano Instagram Stories video, kur kiekvieną dieną išpakuosime ir atrasime kažką naujo iš Kiehl's (@lithuanianbeautyblog). Iš kitos pusės, noriu pasakyti, kad labai nustebau, jog kalendoriuje yra ir pilno dydžio kosmetikos priemonių (tokių kaip rankų kremas arba lūpų blizgesys). Pati nuoširdžiai nekantrauju išbandyti plaukų šampūną ir balzamą su amino rūgštimi, kiek supratau iš kalendoriaus aprašymo, šampūno galima tikėtis jau rytoj.
Labai rekomenduoju laukti savo Kalėdų su Kiehl's, taip greitai bėgs gal ne greičiau, tačiau tikrai stilingiau ir įdomiau.

PR sample


SHARE:

Komentarų nėra

Rašyti komentarą

Blogger Template Created by pipdig