2017 m. gruodžio 10 d., sekmadienis

Aristocrat Kids ss18 at RIGA FASHION WEEK


Laikas eina, modeliai auga, o Aristocrat Kids madingi drabužiai lieka tokiais pats stilingais, rafinuotais ir išskirtiniais. Aš vis galvoju, kai vaikai paaugs, gal dizainerė susipras, kad ir mes, merginos virš 30, visai nieko prieš apsirengti šilkinėmis suknelėmis, išsirinkti sau tinkančias skrybėles ir rankų darbo avalynę ir pabūti vaikais, oh, Aristocrat Kids'ais?

Nors mada vaikams nėra vienas iš populiariausių ir pelningiausių madingų segmentų, vaikai auga, per daug pinigų investuoti niekas nenori, plius amžinos problemos su modeliais, pridėkite vaikų isterijas ir labai dažną nuotaikų kaitą. Bet vieną kartą pamatęs, negali sustoti. Taip buvo su Aristocrat Kids kolekcijomis. Patikėkite, mačiau labai daug įvairių vaikams skirtų madingų kolekcijų, su Aristocrat Kids nei vienos sulyginti neįmanoma. Taip, reikia pripažinti, yra kolekcijos kiekvienos dienos dėvėjimui ir yra Aristocrat Kids, kur kiekvienas drabužis pasakoja savo ilgą istoriją, kur kiekvienas drabužis ypatingas, išskirtinis ir labai kokybiškas, kur spalvos suderintos taip, kad norisi pavogti suknelę pas savo dukrą.
Šį kartą per Riga Fashion week Aristocrat Kids pristatė pavasariui-vasarai skirtą kolekciją, per daug nepasakosiu, pažiūrėkite patys.... Sutikite, kiekvienas vaikas, kuris išėjo į podiumą atrodė kaip maža princesė, aš manau kiekviena maža mergaitė verta tokios išskirtinės ir nuostabios suknelės.
Nuotraukos by Mark Litvyakov


SHARE:

Komentarų nėra

Rašyti komentarą

Blogger Template Created by pipdig