2018 m. sausio 30 d., antradienis

Salty Skin by Studios Didier


Labas rytas, mano brangieji, aš nuo pat ryto jau prie apžvalgų rašymo, planas šiandienai labai aiškus, tačiau kiek per ilgas,  todėl bandysime viską spėti. Pradėsime nuo tobulo Nude atspalvio Salty Skin iš Studios Didier kolekcijos. 
Tai naujos kartos gelinis nagų lakas sukurtas pagal  profesionalų meistų rekomendacijas, kompetenciją ir poreikius. Visos svarbiausios sąvybės kurios itin svarbios manikūro meistrams sutelktos mažame lako flakonėlyje, kuris reiškia– 100% kokybę!

Revoliucinė sudėtinė dalis Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, kuri yra organinis junginys atitinkantis teisės aktų reikalavimus - mokslininkų dar kitaip vadinama „žalia“ technologija ir jos privalumai kuriant šį produktą akivaizdūs: momentinis kietėjimas naudojant mažai energijos, atsparumas įbrėžimams ir cheminėms medžiagoms, mažai lakus!
Dėl visų šių sudėtinių dalių ir jų junginių proporcijų – šis gelinis lakas sukurtas dirbti tiek pradedantiesiems tiek pažengusiems manikiūro meistrams.

Studios Didier pasižymi šiomis sąvybėmis:
  • Greitas ir tolygus nago padengimas. Ypatinga konsistencija lyg tąsi guma „texture gum“, iš karto maskuoja nago nelygumus, idealiai dengia slysdamas nago paviršiumi. Sudėtyje esantis reguliatorius Polyacrylate-15 atsakingas už tekstūros „sluoksnis po sluoksnio“ kontrolę ( LbL).
  • Stipri spalvų  pigmentacija įtakoja lengvą lako padengimą.
  • Super Shine Effect išliekantis visą nešiojimo laiką!
  • Spalvos nenublunka ir nepakeičia savo atspalvio!
  • Lakas ilgai išlieka 14+.
  • Lengvai tirpstantis 


Mano nuomonė:

Pradėsime nuo to, kad Studios Didier siūlo savo klientams labai didelę atspalvių įvairovę. Aš turiu labai gražų atspalvį Iced Cappuccino, tačiau gyvenime jis man atrodo kiek per tamsokas, kad būtų tobulas nude. Ko tiksliai ieškojau, kreminio, kiek šiltesnio tono nude atspalvio jau be blizgučių. Puikiai žinau, tokie atspalviai dažniausiai būna labai kaprizingi, mažiau pigmentuoti ir sunkiai dengiasi. Būtent tokias fobijas turėjau lakuojant nagus paprastais lakais, puikiai prisiminu, kaip iki tobulo rezultato reikėjo nulakuoti net 3 nagų lako sluoksnius. Pasakysiu iš karto, Salty Skin by Studios Didier geriausias mano turimas Studio Didier nagų lakas, nes jis lakuojasi taip paprastai, konsistencija pusiau kreminė, dengiasi puikiai be problemų. Po pirmo sluoksnio aš jau turėjau tobulą rezultatą, antrą lakavau, nes plonus nagus sunku nusiimti po, kai lakas jau atsibodo. Atspalvis buteliuke atrodo kiek per geltonas, nereikia bijoti, ant nagų jis atrodo tiesiog tobulai. Galiu pasakyti, kad būtent tokie atspalviai niekada neatsibosta, tinka bet kokiai progai ir prie bet kokios rankų odos spalvos. Aš tikriausiai jau nebe pasakosiu, kad man Studios Didier nagų lakai išsilaiko apie 3 savaites, blizgesys niekur nedingsta, tik nagai atauga (geriu vitaminus skirtus nagams, plaukams, odai), todėl nusiimti tenka greičiau, jau po gerų 2 savaičių.

Apibendrinant noriu pasakyti, kad jeigu ieškote tobulo Nude atspalvio, labai rekomenduoju Salty Skin by Studios Didier, kaip matote, mano kolekcijoje dar liko keli neišbandyti Nude, oi, kaip nekantrauju išbandyti, bet testavimas užtrunka.

SHARE:

Komentarų nėra

Rašyti komentarą

Blogger Template Created by pipdig