2018 m. vasario 6 d., antradienis

RevitaLash Volumizing Primer (Blakstienų pagrindas) ir Mascara (blakstienų tušas)


Jeigu jau vakar nieko protingo neparašiau bloge, reikia tai padaryti šiandien. Jau labai seniai norėjau papasakoti apie RevitaLash Volumizing blakstienų tušo pagrindą ir blakstienų tušą. Pas mane mini įpakavimai, tai puikus būdas susipažinti su priemonėmis ir apsispręsti, ar noriu ką nors nusipirkti pati ar ne, ar galiu rekomenduoti savo skaitytojams, ar ne.Šilkinis, matinis blakstienų pagrindas su maitinamaisiais peptidais, paruošiantis blakstienų paviršių geriausiam efektui naudojant blakstienų tušą išgauti. Pažangus stiprinamasis blakstienų pagrindas suteikia intensyvią spalvą ir išryškina blakstienas, jas maitina, glotnina ir apsaugo, kad taptų itin gražios. Blakstienų pagrindas: padengia pagrindiniu sluoksniu, sustiprina, padidina apimtį.

Šis efektyvus apimtį didinantis blakstienų tušas, kurį galima tepti keliais sluoksniais, suteikia blakstienoms intensyvią spalvą, jas pabrėžia, kondicionuoja, lygina ir apsaugo, kad taptų itin gražios. Vandeniui atspari formulė garantuoja, jog visą dieną galėsite džiaugtis tankiomis blakstienomis. Intensyvios juodos Raven spalvos.

Blakstienų tušas: ilgina, pabrėžia, padidina apimtį.Mano nuomonė:

Aš galiu pasakyti atvira, aš nelikau sužavėta išbandžius šį pagrindą ir blakstienų tušą. Taip, pilnai sutinku, RevitaLash top produktas rinkoje yra blakstienų augimą skatinantis serumas, tačiau testuojame tai, ką gavome. Juokauju, aš puikiai suprantu, kad kompanija gal tutėti stiprias ir nelabai stiprias kosmetikos priemones, iš kitos pusės, visiems neįtiksi. Kas nepatiko man: man nepatiko šepetėliai, nemėgstu aš tokiu ir viskas. Mano tobulas šepetėlis kiek didesnis, kuris gražiai užriečia blakstienas ir priduoda masės tiek blakstienų augimo linijos. 
Pradėsime nuo blakstienų pagrindo, jis ryškiai mėlynos spalvos. Kodėl? Normalaus paaiškino aš taip ir nesuradau, gal tam, kad užtepti kelis blakstienų tušo sluoksnius kad jo nesimatytų? Užtepus pagrindą blakstienos tampa ilgesnės, tačiau masės taip ir neatsiranda. Aš tepliojau pagrindą kelis sluoksnius tam, kad rezultatas būtų vizualiai matomas.
Šnekant apie tušą noriu pasakyti, kad jo kiekis ant šepetėlio labai mažas, reikia dėti vieną tušo sluoksnį po kito. Taip, ant mano blakstienų rezultatas matosi, taip, blakstienos ilgos ir storos, tačiau tokį pat rezultatą aš galiu gauti naudojant tik tai savo mėgstamą tušą be pagrindo ir kelių sluoksnių. Tušas su pagrindu nusiplauna sunkokai, reikia gerai patrinti, tai man irgi ne itin patiko.

Ką aš noriu pasakyti apibendrinant, tik tiek, kad savo tobulą blakstienų tušą surasti pasirodo ne taip ir lengva. Manau RevitaLash Volumizing Primer (Blakstienų pagrindas) ir Mascara (blakstienų tušas) patiks toms, kam patinka ilgos ir idealiai atskirtos blakstienos, toms, kas turi laiko žaisti rytais tepant ketvirtą blakstienų tušo sluoksnį.


PR sample

SHARE:

Komentarų nėra

Rašyti komentarą

Blogger Template Created by pipdig