2018 m. kovo 30 d., penktadienis

Bobbi Brown naujienų pristatymas


Nors pavasario dar nesimato, naujienos atkeliauja žaibišku greičiu, kada viską išbandysiu, velniai žino, bet kaip nors. Aš manau greitai darysiu kaip reklamoje, kurią žiūrėjau vaikystėje: viena veido pusę padengiu viena kremine pudra, antrą veido pusę padengiu kita. Juokingai skamba, man irgi, todėl atsiliepimų apie naujienas kol kas nėra, nes laiko testavimui reikia pakankamai daug, bet bendrai apie naujienas pasakyti visada galima. Jeigu mėgstate natūralumą, paprastas linijas, jums visiškai nesigauna pravesti tobulos akių pravedimo linijos, norite, kad jūsų veido oda švytėtų, tačiau atrodytų natūraliai, Bobbi Brown jūsų paslaptis ir kosmetikos brandas.Šį kartą kompanija pristato naują kreminę ilgai išliekanti pudra su "Bobbi Brown' efektu. Ką tai reiškia? Pudra puikiai maskuoja, tačiau jos visiškai nesimato ant veido. Patikėkite, aš vakar ją jau išbandžiau, rezultatu likau labai labai patenkinta, todėl drąsiai galiu teigti, pudra veikia, bent jau pirmas įspūdis tikrai labai geras. Konsistencija lengva, tepasi tolygiai ir gana plonu sluoksniu (nors aš visada tepu tik šepetėliais), o per pristatymą Magdalena pudrą paskirstė ant modelio veido pirštais ir labai mažomis zonomis todėl, kad pudra gerai maskuoja ir labai greitai susima, todėl dirbti reikia žaibišku greičiu tam, kad veido oda atrodytų tolygiai.

Kol Magdalena atliko makiažą modeliui, aš spėjau apžiūrėti naujienas ir naujus kreminius Bobbi Brown lūpų dažus.Pagal Bobbi Brown vizažistę Magdaleną, štai 'mast have ' kosmetikos priemonės:
Kaip buvo atliktas Bobbi Brown makiažas? Labai paprastai, aš vakar pasistengiau atkartoti, gaunasi greitai ir be didelių pastangų. Naudojame maitinamąjį veido kremą, taip paruošiame veido makiažui, tepame kreminę pudrą, maskuojame trūkumus, užfiksuojame makiažą bu biria pudra, atliekame su bronzine pudra labai lengvą kontūravimą ir su higlighteriu pašviesiname skruostus, neužmirštame apie skaistalus, pasaka Bobbi Brown, būtent skaistalai suteikia veidui gaivumo. 
Akių makiažui naudojame gelinį akių pravedimą, nesvarbu, jeigu gausis nelygiai, vistiek liniją reikia ištušuoti ties blakstienų linijos ir padengti voką kreminiais Bobbi Brown akių šešėliais, kurie išsilaiko vis dieną. Pabaigoje tepame kelis sluoksnius blakstienų tušo.

Tobulas makiažo variantas kiekvienai dienai, o panaudojus kreminius akių šešėlius kiek tamsesnio atspalvio, galimas ir vakarinis makiažo variantas.


Ačiū labai už pakvietimą ir naujienų pristatymą, gavau testavimui naują kreminę pudrą ir gelinį akių pravedimą juodos spalvos. oh, kaip seniai norėjau jį išbandyti, pagaliau mano svajonė išsipildė. 
manau atsiliepimai bus bloge po kelių savaičių, o kol kas labai kviečiu prie Bobbi Brown kosmetikos stendo susipažinti su naujienomis.
SHARE:

Komentarų nėra

Rašyti komentarą

Blogger Template Created by pipdig